امروز: شنبه، 4 تیر 1401
10/24 1398

گروه سایبان - چهارمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به میزبانی دانشگاه تهران 17 و 18 دی ماه با حضور معاون رئیس جمهور ومدیران کشور در سالن همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش رازپول به نقل از  روابط عمومی بیمه "ما" در این مراسم شرکت سهامی بیمه "ما" موفق شد جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی «تندیس استاندارد 34هزار» را کسب کند. در این ارزیابی که توسط دانشگاه تهران انجام شد، سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف شرکت داشتند، كه در بين اين شركت ها، در بخش خصوصی و دولتی، شرکت سهامی بیمه "ما" با نقش آفرینی هنرمندانه در سازمان و انجام پژوهش های با پشتوانه فکرافزار سرمایه انسانی و دستیابی به کیفیت زندگی کارکنان و معماکده سازمانی از شرکت های برتر و منتخب این کنفرانس ملی جایزه مدل 34000 مدیریت منابع انسانی را کسب کند.


این جایزه در مراسم پایانی چهارمین همایش مدیریت  منابع انسانی به حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه "ما" اهدا شد.

دراین همایش جمشید انصاری معاون رئیس جمهورگفت: شايد گفته شود اين كنفرانس فراتر از بخش عمومي به موضوع نيروي انساني كل كشور مي‌پردازد، اما به دليل تأثيري كه بخش عمومي و به‌ويژه بخش دولتي در كليه حوزه‌هاي كشور دارد، پرداختن به مسائل بخش دولتي، قسمت مهمي از اين كنفرانس می باشد.

شرکت بیمه "ما"  که از ابتدای فعالیت خود رویکرد منحصر بفردی درحوزه منابع انسانی داشته است که ضمنا در سال 97 با دریافت جایزه منا در خصوص حمایت از کارمندان و توسعه برنامه ها و امتیازهای رفاهی و آموزشی  برای همکاران خود تلاش کرده است تا مسیر رو به رشد خود را ادامه دهد و در همین راستا موفق به دریافت این تندیس شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود