امروز: شنبه، 1 آبان 1400
10/17 1398

گروه سایبان- تقویت بخش خصوصی از برنامه های جدی بیمه مرکزی ایران بوده و براساس برنامه توسعه ششم قراراست بخش هایی از مسئولیت های حاکمیتی به بدنه خصوصی صنعت بیمه واگذارگردد.
تقویت بخش خصوصی از برنامه های جدی بیمه مرکزی ایران بوده و براساس برنامه توسعه ششم قراراست بخش هایی از مسئولیت های حاکمیتی به بدنه خصوصی صنعت بیمه واگذارگردد.
باتأکید بیمه مرکزی بر ضرورت تقویت بخش خصوصی و افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده بیمه تعاون مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ و صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ افزایش سرمایه شرکت بیمه تعاون از مبلغ ۴۹۰ میلیارد ریال به‌مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته و مطالبات حال شده خود در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.
بیمه تعاون بعنوان یکی از شرکت های بیمه کشور با دیدگاه گسترش فعالیت حرفه ای بیمه ای و همچنین توازن ترکیب پرتفو و سودآوری در بازار بیمه کشور فعالیت می کند .گفتنی است ، با توجه به کسب «سطح یک» توانگری مالی این شرکت به تشخیص بیمه مرکزی ایران و دارا بودن کادر فنی متخصص و مجرب و عملکرد مناسب و منطقی در ارایه به ‌موقع و شفاف اطلاعات و اعتماد صاحبان سهام‌ موجب شده است شرکت بیمه‌ تعاون از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی مناسب در رتبه‌بندی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار فرابورس با شفافیت مالی مناسب شرایط رشد ارزش بازار را به دست آورد.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود