امروز: پنجشنبه، 29 مهر 1400
09/10 1398

 گروه سایبان - مجید بختیاری مدیرعامل بیمه رازی می گوید که بیمه صنعتی بین المللی است و قطع ارتباط با دنیا منطقی نیست و باید ارتباطمان را با نهادهای خارجی حفظ کنیم حتی در حد تشریفات.

عادل منیردبیرکل فیر روز شنبه وارد تهران شد تا روز یکشنبه با مدیران عامل شرکت های بیمه دیدار کند. اما محور این دیدارها چیست و چرا فیر در حالی که بیمه گران ایرانی را برای حضور در اجلاس های سالانه تلاش نمی کند حالا خواستار دیدار با شرکت های ایرانی است؟


مدیرعامل بیمه رازی در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود بی مهری فدراسیون بیمه گران و بیمه گران اتکایی آسیایی و آفریقایی (فیر) به بیمه گران ایرانی و عدم تلاش برای حضور این شرکت ها در اجلاسهای اخیر باید ارتباط با این مجموعه را حفظ کرد گفت: تحریم ها سبب شده تا ارتباط بیمه گران ایرانی با دنیا قطع شود و همین ارتباط در حد تشریفات با فیر را باید حفظ کرد.


وی با اشاره به اینکه تبادل دانش و تجربه می تواند در این شرایط هم برای بیمه گران ایرانی مفید باشد اذعان دارد که بروکرهای درجه پایین هم از کشور رفته اند، واگذاری ریسک به خارج از کشور بسیار پایین آمده و منطقی نیست که همین ارتباط کوچک را جمع کنیم.

وی به خسارت های اخیر صنعت بیمه اشاره کرد و میزان آن را قابل توجه اذعان کرد و افزود که بیمه های ایرانی همه این ریسک ها را نزد خود نگهداری می کنند و این مسئله منطقی نیست.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود