امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
08/14 1398

 گروه سایبان - بیمه مرکزی صلاحیت مدیرعامل بیمه حافظ را صادرکرد.
به گزارش رازپول روز شنبه رازپول در کانال خبری خود از شنیده هایی مبنی بر تائید صلاحیت مدیرعامل بیمه حافظ توسط بیمه مرکزی منتشر کرد و حالا بیمه مرکزی با انتشار نام وی در پایگاه خود این خبر را تائید کرده است.
جلال سلطانی مرداد ماه امسال به بیمه مرکزی معرفی شده بود.
پیش از این رازپول در خبری آورده بود: ظاهرا به تازگی بیمه حافظ یکی مدیران میانی شرکت بیمه آسیا و ملت را برای مدیرعاملی خود در نظر گرفته است. جلال سلطانی که با حکم مسعود حجاریان در سال 1387 معاون مدیر ای‌تی بیمه ملت شد، حدودا شش ماه نیز در زمان مدیریت حاج فتحعلیها سرپرستی مدیریت ای‌تی بیمه آسیا را نیز برعهده داشته و حالا ظاهرا گزینه منتخب بیمه حافظی هاست.

او در کارنامه کاری مدیریت ای‌تی یک شرکت وابسته به آموزش و پرورش را نیز داراست .بیمه حافظ، شرکتی که با سرمایه 12 میلیارد تومانی دارای 18 میلیارد تومان زیان انباشته است و قراردادش با کارگزاری سایپا در روزهای گذشته خبرساز بوده است پیش از این محمود دودانگه را برای مدیرعاملی به نهاد ناظر معرفی کرده بود. پیگیری های ما برای بررسی سوابق فنی و مالی سلطانی در مباحث بیمه ای به جایی نرسید و باید منتظر ماند و دید که آیا بیمه مرکزی سلطانی را حائز شرایط مدیرعاملی تشخیص خواهد داد یا خیر؟
سلطانی پیش از این رایزنی هایی را برای ورود به بیمه خاورمیانه هم داشته است .
 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود