امروز: جمعه، 4 مهر 1399
05/17 1398

گروه سايبان- نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران بیمه سرمد با مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، رئیس هیات مدیره این شرکت در این نشست هم‌اندیشی، ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیران این سازمان، گفت: از اینکه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد را به عنوان بیمه‌گر خود برگزیده است، افتخار می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای پاسخ شایسته به اعتماد این مجموعه به کار خواهیم بست.

دکتر مجتبی کاتب، مسئولیت اجتماعی را یکی از رویکردهای مهم بیمه سرمد برشمرد و افزود: تحت پوشش قرار دادن نیروهای امدادرسان و خانواده آنان، بیمه‌ی وسایل نقلیه امدادرسان اعم از خودروها و بالگردها و سایر لوازم و تجهیزات امدادرسانی، برای بیمه سرمد افتخار بزرگی محسوب می‌شود که امیدواریم به بهترین نحو ممکن، نیازهای بیمه‌ای این مجموعه را برآورده نماییم.

مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این مراسم، با اظهار خشنودی از حضور مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، گسترش تعامل فی‌مابین را در راستای شناسایی و نیازسنجی خدمات بیمه‌ای مورد نیاز، مثبت ارزیابی کرد و گفت: تبادل اندیشه‌ها و انتقال نقطه نظرات، موجب خواهد شد که بیمه سرمد با تلاش تمامی مدیریت‌ها، بتواند بر اساس نیازهای موجود، نسبت به ارائه خدمات، با کیفیت مطلوب، اقدام نماید. 

مهدی مهدوی، بازنگری برنامه‌ها را در مقاطع زمانی مختلف به منظور تقویت نقاط قوت و شناسايي نقاط ضعف و ارائه راهکار به منظور کاهش و رفع آنها، از رویکردهای بیمه سرمد برشمرد و گفت: این شرکت تاکنون موفق شده است، با همه دشواري‌ها و موانع پیش‌رو، به اهداف پیش‌بینی‌شده خود دست یابد و در بسیاری از موارد نیز فراتر از اهداف خود گام برداشته است.

وی، از استقرار تیمی برای نظارت دقیق بر روند اجرای پروژه هلال احمر در بیمه سرمد خبر داد و بر برنامه‌ریزی جامع و کامل برای ارتقا و توسعه سطح کمّی و کیفی خدمت‌رسانی به این مجموعه، تاکید کرد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این نشست هم‌اندیشی، ضمن تشکر و قدردانی از برنامه‌ریزی بیمه سرمد برای برگزاری این گردهمائی، نسبت به طرح خواسته‌ها و تجارب گذشته این سازمان در امور بیمه‌ای اقدام کرد. 

دکتر غیبی، با بیان اینکه نیروهای امدادرسان، با کار مقدسی که انجام می‌دهند، جان خود را در راه نجات افراد دیگر به مخاطره می‌اندازند، به لزوم اهمیت حمایت از آنان اشاره کرد.

وی، اظهار امیدواری کرد: انتخاب بیمه سرمد به عنوان بیمه‌گر این مجموعه، اطمینان خاطر را برای این قشر زحمتکش به ارمغان آورد.

مدیر کل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم، لزوم افزایش سطح رفاه نیروهای امدادرسان را مورد تاکید قرار داد و انتخاب بیمه سرمد را به عنوان بیمه‌گر جدید این مجموعه، مثبت ارزیابی کرد.

دکتر منیری، گسترش تعاملات مشترک را به منظور انتقال نیازهای عوامل این مجموعه، مورد توجه قرار داد و برگزاری این نشست هم‌اندیشی را به عنوان نقطه عطفی در این خصوص، دانست.

حاتمی مدیر شعب بانک صادرات استان خراسان رضوی نیز در این مراسم، طی سخنان مختصری، عملکرد بیمه سرمد را مثبت ارزیابی کرد و گفت: عملكرد این شرکت در ارائه تمامی رشته‌های بیمه به ویژه بيمه‌هاي عمر و زندگي، مطلوب و مثال‌زدني بوده است.

بر اساس این گزارش، نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران بیمه سرمد با مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با حضور معاونان، مدیران ستادی و استانی این شرکت برگزار شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود