امروز: پنجشنبه، 10 مهر 1399
05/12 1398

گروه سايبان- نشست صمیمانه حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" با دکتر محمدباقر عالی معاون وزیر  و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای گسترش همکاری های دو جانبه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، این جلسه با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل، محمد جعفریان معاون برنامه ریزی و فناوری، میرسیاوش اسبقی معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، داود شکری مدیر روابط عمومی و بازاریابی و دکتر عالی معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در شرکت ایدرو برگزار شد.

در این نشست طرفین ضمن اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین  شرکت بیمه "ما" و وزارت صنعت، معدن و تجارت  در راستای گسترش تعاملات در حوزه سرمایه گذاری و حضور حداکثری شرکت بیمه "ما" و ارتقاء کیفیت خدمات بیمه ای  در شرکت ایدرو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

حجت بهاری فر  مدیر عامل بیمه "ما"  رسالت شرکت را رضایت کامل مشتریان در چهار چوب قراردادهای  فیمابین ذکر کرد و  با تاکید بر ارائه خدمات متمایز به مشتریان استراتژیک شرکت، از حضور سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جمع بیمه گذاران شرکت بیمه "ما"  استقبال و اظهار امیدواری کرد .

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود