امروز: پنجشنبه، 3 بهمن 1398
05/6 1398

گروه سایبان - هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت، در اقدامی مثبت در جلسه مجمع عمومی تصمیم به حذف پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره گرفتند.

به گزارش روابط عمومی به نقل از ایلنا، اعضای هیات‌مدیره و سهامداران بیمه ملت در راستای همراهی با سیاست‌های وزارت کار و رفاه و با هدف صرفه‌جویی و همراهی با بازنشستگان علی‌رغم سودده بودن شرکت، تصمیم به انصراف از دریافت پاداش گرفته‌اند.

این انصراف در حالی است که سالیان گذشته و از جمله سال قبل، مجموعا مبلغ 480 میلیون تومان پاداش به اشخاص حقوقی تعلق گرفته بود.

حذف مبلغ پاداش پرداختی به اعضای هیات‌مدیره بیمه ملت در زمانی صورت می‌گیرد که بیمه ملت در مجمع عمومی عادی سالیانه سالیانه از رقم 810 میلیارد ریال به عنوان میزان سود خالص خود خبر داد. همچنین شرکت بیمه ملت در بین شرکت‌های بیمه‌ای یکی از بالاترین سودها را تقسیم کرده و در  وضعیت سوددهی مطلوبی قرار دارد.

تصمیم هیات‌مدیره بیمه‌ملت در حذف پاداش در شرایطی اتفاق می‌افتد که بر اساس ماده 84 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم‌بخشی از مقررات مالی دولت، پرداخت پاداش به اشخاص حقوقی بلامانع است. اما هیات‌مدیره بیمه‌ملت با هدف صرفه‌جویی و پیروی از سیاست‌های وزارتخانه و دستور وزیر محترم رفاه، تصمیم به حذف آن گرفت.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود