امروز: شنبه، 2 بهمن 1400
03/28 1398

 گروه سایبان - بیمه آسماری که از سال 1391 تاسیس شده است پس از جدایی آیت کریمی در سالهای اخیر تحولات  مدیریتی بیشتری را در خود تجربه کرده و پس از ناصر کیان‌وش، حالا بیمه مرکزی صلاحیت علیرضا یزدان‌دوست را برای مدیرعاملی بیمه آسماری تائید کرده است.

به گزارش رازپول، علیرضا یزدان دوست متولد 1358 تحصیلات کارشناسی خود را با گرایش بیمه و کارشناسی ارشد را با گرایش کارآفرینی سپری کرده است.

او سال 1384 معاون اداره باربری بیمه پارسیان و در سال 1388 نیز مدیربیمه های اموال بیمه دی بوده و در سال 1389 در همین شرکت به عنوان معاون فنی فعال بوده است. او در زمان فتحعلی در بیمه دی فعالیت میکرد و ظاهرا عضو تیم تدوین بیزینس پلن بیمه آرمان بوده است.


او در سال 1397 رئیس هیات مدیره شرکت پرتو کاران تابش بوده است. این شرکت یکی از عمده وارد کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات فیلم های رادیو گرافی صنعتی و تجهیزات صنعتی است.


بیمه مرکزی در نامه تائیدیه صلاحیت او بر تقویت کادر فنی و بکارگیری افراد واجد صلاحیت در سمت های کلیدی، برنامه ریزی بیشتر برای استفاده از شبکه کارگزاری رسمی بیمه ، متنوع کردن پرتفوی بیمه ای شرکت و حضور جدی و فعال در منطقه آزاد تائید کرده است.


سود خالص شرکت در سال بر اساس آخرن اطلاعات مندرج در سایت این شرکت سود خالص آسماری در سال 96 نسبت به سال 95 کاهش پیدا کرده است و حدود 5.5 میلیارد تومان به 3.2 میلیارد تومان رسیده است. اطلاعات مالی سال 97 در سایت ای شرکت درج نشده است. این شرکت سهامی خاص با امضای محمد کریمی رئیس کل دوره های گذشته متولد شده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود