امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
03/18 1398

 گروه سایبان - شنیده های خبری حکایت از آن دارد که دودانگه در بیمه حافظ به خط پایان رسیده است.

به گزارش رازپول، ظاهرا صلاحیت محمود دودانگه برای مدیرعاملی در بیمه حافظ برای مقام ناظر احراز نشده و بیمه مرکزی از هیات مدیره این شرکت خواسته است تا فرد جدیدی را برای گزینه مدیرعاملی معرفی کنند.

مدرک تحصیلی او کارشناسی ارشد‌ مهندسی ‌صنایع ‌با گرایش مهندسی‌صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشجوی دکترای تخصصی با گرایش مدیریت سیستم ها است.

هرچند که پیش از این صلاحیت او برای عضویت در هیات مدیره تائید شده بود اما به نظر می رسد که بیمه مرکزی برای مدیریت عاملی این شرکت به یک مدیر تمام عیار بیمه ای امتیاز خواهد داد.

در مدت سرپرستی او در این شرکت قرارداد با شرکت سایپا برای صدور بیمه های شخص ثالث سرعت غیرقابل باوری گرفت و به همین دلیل بیمه مرکزی اسفند ماه سال گذشته صدور این رشته را در این شرکت موقتا مسدود کرد.

ظاهرا در جریان این بده بستان ها با کارگزاری سایپا سهام نیز مبادله شده است که یکی دیگر از ابهامات عملکرد وی در این دوره است.


محمود دودانگه به نمایندگی از طرف مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا به عنوان عضو هیات مدیره پارس خودرو نیز در اردیبهشت امسال معرفی شده است عضو موظف هیات مدیره بیمه حافظ است.

او در گسترش تجارت برنا به نمایندگی از گروه راهبران اقتصادی آرمان به عنوان رئیس هیات مدیره فعال است .


در بررسی ها برای سوابق بیمه ای دودانگه نتایجی حاصل نشد، هرچند که او ظاهرا مسئول قراردادهای بیمه ای در وزارت صنعت بوده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود