امروز: پنجشنبه، 15 خرداد 1399
03/12 1398

گروه سايبان-  مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمة پارسيان صبح روز یکشنبه 12خرداد ماه با حضور بیش از 80 درصد سهامداران برگزار شد. 

 به گزارش روابط عمومي شركت بيمة پارسيان؛ اين شركت بيمه بورسي امسال مجمع عمومي عادي سالانه و مجمع  فوق العاده خود را همزمان در یک روز برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهي دعوت به دو مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.


از نكات قابل توجه رشد سودآوری و اندوخته هاي درخور توجه سال 97 بيمه پارسيان بود كه توسط  اويارحسين نایب رییس هيأت مديره و مديرعامل شركت به تفصيل شرح داده شد.

كسب پرتفوي بيش از 20هزار و پانصد ميليارد ريال در سال 97 توسط بيمه پارسيان وسبد پرتفوی مناسب و همچنين وصول مطالبات از نكات ديگر حائز اهميت اين گزارش بود. 

 رشد مناسب و تركيب بهينة پرتفوي، ايفاي تعهدات قانوني و آئين نامه‌اي، همچنين شفافيت صورتهاي مالي از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالي مورد اشاره بود . 

 در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارائه پاسخهاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه، صورتهاي مالي عملكرد منتهي به 29/12/97 به تصويب رسيد و در زمينة ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور نيز بحث و بررسي لازم بعمل آمد و تقسيم مبلغ٢٨٣.٣ ريال سود به ازاء هر سهم به تصويب حاضرين در مجمع رسيد .

شرکت بیات رایان بعنوان حسابرس و بازرس قانوني اصلي براي سال مالي 98 تعيين و روزنامههاي اطلاعات و دنياي اقتصاد نيز بعنوان روزنامههاي كثيرالانتشار جهت درج آگهيهاي شركت انتخاب شدند . 

همچنین در مجمع فوق العاده این شرکت اساسنامه جدید که طبق اساسنامه تیپ بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار ميباشد توسط بيمه مركزي ج.ا.ا به شرکت های بیمه ابلاغ شده است به تصويب سهامداران رسید.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود