امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398
02/2 1398

گروه سایبان  -  كاركنان بیمه پارسیان در كمپین كمك های نقدی به هموطنان سیل زده مشاركتی فعال داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ کمپینی جهت جمع آوری کمک های نقدی کارکنان این شرکت برای هموطنان سیل زده اجرا شد که با استقبال ویژه کارکنان شرکت مبالغ قابل توجهی برای این امر خیر جمع آوری گردید.

بر اساس این گزارش؛ پس از فراخوان روابط عمومی در سطح کلیه کارکنان بیمه پارسیان در سراسر کشور همکاران از یک تا پنج روز حقوق فروردین ماه خود را برای کمک به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

 همچنین با موافقت هیأت مدیره بخشی از بودجه تبلیغات در سال ۹۸ از جمله بودجه چاپ تقویم و سررسید های نوروز و ... جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل در استان های مختلف تخصیص داده شد. در این کمپین شماره حسابی نیز برای کارکنان و خانواده ایشان اعلام شد تا در صورت تمایل مبالغ نقدی را نیز واریز نمایند.

بیمه پارسیان همانگونه که در زلزله کرمانشاه نیز مشارکت فعال خود را در کمک به هموطنان آسیب دیده نشان داد که از جمله کمک های نقدی و غیر نقدی و همچنین ساخت 2 باب مدرسه در روستاهای زلزله زده کرمانشاه، در حادثه سیل اخیر نیز ضمن تسریع در رسیدگی به پرونده های خسارت بیمه گذاران زیان دیده در سیل مشارکتی فعالانه در اهدای کمک های نقدی بین هموطنان دارد و این کمپین نیز با اهدای مبلغ قابل توجهی به سیل زدگان اخیراً در این شرکت به اجرا در آمد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود