امروز: جمعه، 2 اسفند 1398
01/11 1398

گروه سايبان- بیمه معلم با استقرار تیم ارزیابی خسارت در مناطق سیل زده و نظارت کامل معاونت فنی، پرداخت خسارت به سیل زدگان آق قلا و گنبد را وارد فاز عملیاتی کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، این شرکت بیمه ای ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده در استان های کشور اعلام می دارد در راستای عمل به اصول حرفه ای بیمه گری و تعهد به بیمه گذاران، پرداخت خسارت به زیان دیدگان سیل گلستان را پس از ارزیابی کارشناسی دقیق، وارد مرحله عملیاتی کرد.

بر اساس این گزارش تا این لحظه، حدود 90 پرونده خسارت در دو شهر آق قلا و گنبد تشکیل شده که تا کنون پرداخت خسارت یازده مدرسه در آق قلا با تحویل چک در محل خسارت صورت گرفته است.

 لازم بذکر است، شرکت بیمه معلم با بررسی تعداد بیمه نامه های صادره در مناطق سیل زده و  با اطلاع رسانی به مدیرانی که امکان بازدید از مدارس آنها وجود دارد پس از کامل شدن ارزیابی خسارت به زودی سایر پرداخت ها را نیز در دستور کار قرار می دهد.

گفتنی است، از انجا که بیمه معلم طبق برنامه استراتژیک وراهبردی خود معتقد است که فقط بیمه گر زمان انعقاد قرارداد نیست بلکه در زمان پرداخت خسارت همراه بیمه گذاران است در این راستا با تسریع در امر ارزیابی خسارت مناطق سیل زده، پرداخت خسارت را آغاز کرده است.
همچنین این شرکت بیمه در راستای ایفاء تعهدات اجتماعی و همدردی با هموطنان عزیز در مناطق سیل زده ارسال اقلام ضروری و کمک های نقدی را در دستور کار قرار داده است.
گزارش های تکمیلی در مناطق دیگر کشور متعاقبا منتشر خواهد شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود