امروز: جمعه، 31 خرداد 1398
11/30 1397

   

گروه سایبان – بيمه مركزي گزينه مديرعاملي بيمه سرمد را تاييد صلاحيت كرد.

 

به گزارش رازپول، بيمه مركزي صلاحيت حرفه اي مهدي مهدوي گزينه پيشنهادي مديرعاملي بيمه سرمد را تاييد صلاحيت كرد و با احراز اين صلاحيت غائله بيمه سرمد ختم به خير شد. 

مهدوي یکی از مدیران جوان این شرکت که از ابتدای تاسیس با این شرکت همراه بوده و علی رغم تغییرات مدیریتی در این سالها همراه شرکت تا به امروز باقی مانده است به عنوان مدیرعامل انتخاب شد. انتخاب مهدي مهدوي به عنوان مدیرعامل و معرفی او به نهاد ناظر بدنه این شرکت را نیز برای تلاش در آینده امیدوار کرده است.

 

مهدوی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته مهندسی کامپيوتر گرايش سخت افزار– دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد  مهندسی فن آوری اطلاعات است.

 

مهدوی  به عنوان یکی از مدیران جوان بیمه سرمد که از ابتدای تاسیس مسئولیت معاونت طرح و توسعه این شرکت را برعهده دارد، طراح و مسئول تدوین برنامه راهبردی این شرکت نیز بوده است و دبیری هیات مدیره نیز از جمله دیگر سوابق وی در این شرکت است. فعالیت او در صنعت بیمه از حوزه کارشناسی در بیمه دانا آغاز شده است و با اجرای پروژه های تحقیقاتی و اجرایی متعدد توانسته استعدادهای خود را اثبات کند.


فعالیت های تحقیقاتی یکی از علاقه مندی های اوست . فعالیت های تحقيقات او شامل: 

 

 - سيستم كارت هوشمند مكمل درماني

 جهت سرويس دهي مناسب به بيمه‌شدگان درماني در صدور معرفي‌نامه‌هاي بيمارستاني و مراجعه مستقيم بيمه‌شدگان به مراكز درماني بدون مراجعه به شعب بيمه دانا،‌ استفاده از كارت هوشمند درماني بصورت يك پروژه مجزا تعريف گرديد و دراين ارتباط سيستم مجزاي بيمه‌هاي درماني در دوبخش FrontOffice و BackOffice طراحي و پياده‌سازي شد و بصورت پايلوت در دو مركز درماني راه‌اندازي شد. شايان ذكر است در حال حاضر اين طرح بدليل هزينه‌هاي مرتبط با بيمه‌گذار و عدم آمادگي مورد انتظار مراكز درماني بصورت عملياتي اجرا نشده و سرويس دهي مطلوب مدنظر با يك طرح كم هزينه‌تر و زود بازده،‌ در حال پياده‌سازي مي‌باشد.

 

- بررسي ساير فعاليتهاي صورت گرفته در صنعت بيمه

 

با توجه به ورود شركتهاي خصوصي با بازار بيمه  و سيستم‌هاي موجود و بكار گرفته شده توسط شركتهاي بيمه‌اي داخلي و خارجي،‌ بررسي‌هاي فني در خصوص مزايا و معايب هريك صورت گرفته و امكان‌سنجي لازم جهت بهره‌گيري از تجربيات و توليدات ساير شركتها بعمل آمده است. البته اين موضوع دائما" در حال اقدام بوده و طي سه سال اخير با جديت بيشتري صورت گرفته است. 

 

با توجه به مرتبط بودن فعاليتهاي بيمه‌اي شركت بيمه‌ دانا با شركتهايي از قبيل بيمه مركزي، سازمان راهنمايي و رانندگي، ثبت احوال و گمركات،‌ مذاكرات متعددي جهت تبادل اطلاعات مورد نياز صورت گرفته كه موارد قابل توجه در اين خصوص به شرح ذيل مي‌باشد:

 

-  تشكيل بانك اطلاعات بيمه‌نامه‌ خودرو (صدور و خسارت) در بيمه مركزي ايران جهت استعلام‌گيري 

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود