امروز: یکشنبه، 6 بهمن 1398
04/22 1395

گروه سایبان - از راهروهای بیمه مرکزی اخباری مبنی بر بازنشستگی و تغییر برخی از مدیران این سازمان به گوش می رسد.
به گزارش پایگاه خبری راز پول، موج بازنشستگی مدیران به برخی افراد کلیدی در بیمه مرکزی رسیده است. براین اساس شنیده می شود با عنایت بر اینکه سایه قانون خدمات کشوری بر سازمان هایی همچون بیمه مرکزی احساس می شود ،برخی از مدیران این مجموعه پیش از شمول این قانون درخواست بازنشستگی خود را ارائه کرده اند . البته ارائه درخواست بازنشستگی برای افرادی که در سال ها و روزهای پایانی خدمت قراردارند امری عادی و طبیعی بوده و نفی قوانین نیست .

خبرها حاکی از آن است که محمدمهدي محمودي، مشاور رئيس كل و مدير كل حوزه رياست بیمه مرکزی با ارائه درخواست بازنشستگی از این سازمان خداحافظی کرده است . وی که با محمد ابراهیم امین از بیمه البرزبه بیمه مرکزی آمد و مسئول حوزه رياست بیمه مرکزی به همراه برخی مدیران دیگر با بیمه مرکزی وداع کرده است .

همچنین زمزمه بازنشستگی مينا صديق نوحي ، عضو هيات عامل و معاون بيمه هاي اتكائي و فرزانه قرتكيني مدير كل نظارت فني نیز از بیمه مرکزی به گوش می رسد .
در روزهای اخیر بحث تغییر اعضای هیات عامل بیمه مرکزی به یکی از خبرهای داغ تبدیل شده است . از گوشه و کنار شنیده می شود که تغییر اعضای هیات عامل در دستور کار بیمه مرکزی قرار دارد و علیرضا دقیقی اصل که پیش از این معاون پژوهشی پژوهشکده بیمه بودیکی از گزینه های اصلی برای هیات عاملی در بیمه مرکزی است .
دقیقی اصلی دارای دکتری اقتصاد، توسعه و برنامه‌ریزی و اقتصاد بین‌الملل و عضو هیات علمی دانشگاه است که در کارنامه خود سابقه 16 سال فعالیت در صنعت بیمه و احراز پست مشاور ریاست کل بیمه مرکزی در دو دوره را دارا است.
در همین حال شنیده های تائید نشده اذعان دارد که شهريار شيباني مشاور رئيس كل و بازرس ويژه که همزمان با ورود محمد ابراهیم امین به بیمه مرکزی ورود کرده بود و پیش از این مدیر روابط عمومی بود نیز در حال خداحافظی از این سازمان است .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود