امروز: پنجشنبه، 30 خرداد 1398
09/28 1397


گروه سایبان - پس از نامه وزیر آموزش و پرورش به مشاور ویژه خود در خصوص پیگیری فوری حادثه دانش آموزی در زاهدان که در اثر آتش سوزی دانش آموزان مدرسه دخترانه ای جان خود را از دست داده اند ، بیمه معلم نیز به عنوان بیمه گر دانش آموزان اطلاعیه ای را در این زمینه منتشر کرده است . 

عباس معینی، ضمن اظهار تاسف به دلیل فوت و مصدوم شدن دانش اموزان در حادثه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان و اعلام همدردی بیمه معلم با خانواده ایشان عنوان کرد: مدیران استانی شرکت بیمه معلم به محض وقوع این حادثه  جهت رسیدگی به محل مورد نظر رفته و در حال پیگیری هستند که مشخص گردید 4 نفر از دانش آموزان دچار سوختگی شدید شدند که دو تن از عزیزان در دم جان باختند و یک تن دیگر نیز به دلیل شدت جراحات وارده صبح امروز فوت شد و دانش آموز دیگر دچار بیش از 80 درصد سوختگی شده است، امیدواریم که دیگر شاهد این اتفاقات در جامعه دانش آموزی نباشیم.

معاون فنی اشخاص بیمه معلم  با تاکید بر همراهی بیمه معلم با خانواده دانش آموزان گفت:قرارداد بیمه معلم با آموزش و پرورش، یک قرارداد جامع است و خسارات ناشی از اینگونه حوادثی از جمله هزینه های پزشکی/ نقص عضو /غرامت فوت و حتی مسئولیت مربیان مدرسه در صورت مقصر بودن پیش بینی شده است.

معینی در ادامه تصریح کرد: طبق قرارداد تعهد بیمه معلم در خصوص هزینه های بیمارستانی ناشی از حادثه یک میلیون و پانصد هزار تومان است، بدون شک این هزینه ها بالغ بر این میزان خواهد بود که بیمه معلم اعلام می دارد از آنجا که پوشش های دیگری نیز در قرارداد وجود دارد در این راستا همراهی های لازم را با خانواده ها خواهد داشت.

وی تاکید کرد : بیمه معلم در خصوص مداوای دانش آموزان مصدوم منتظر بررسی ها نمی ماند و در اسرع وقت خدمت رسانی به خانواده ها را آغاز می کند و هر گونه تمهیداتی که برای هزینه های درمانی دانش اموزان مورد نیاز باشد اعم از انتقال به تهران (در صورت نیاز)، آمبولانس هوائی و هزینه های بیمارستانی و سرپائی حتی فراتر از قرارداد را متعهد خواهد شد.

معاون فنی اشخاص بیمه معلم در خصوص سه نفر فوتی ناشی از حادثه اتش سوزی نیز اظهار داشت: غرامت فوت ناشی از حادثه در این قرارداد 7 میلیون تومان است که اگر مدیر یا مربیان مسئول شناخته شوند از ناحیه بیمه مسئولیت نیز می توان جبران غرامت براساس قرارداد را تا سقف دیه پرداخت کرد.
عباس معینی، معاون فنی اشخاص بیمه معلم در پایان ضمن همدردی مجدد با خانواده دانش اموزان فوتی و مصدوم بر همراهی این شرکت بیمه با آنان تاکید کرد.دستور العمل بیمه حوادث دانش آموزی ابلاغ شد + جزئیات

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود