امروز: جمعه، 28 تیر 1398
07/28 1397


گروه سایبان -  آذروش در نشست با مدیران هلدینگ آتیه صبا، با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای عبور از شرایط سخت اقتصادی، گفت: علیرغم رکود اقتصادی انتظار داریم شرکت های زیر مجموعه با برنامه ریزی دقیق و منسجم به سود مناسب برسند. همچنین گزارش‌های ۶ ماهه اول سال باید مورد بررسی و مقایسه آماری دقیق قرار گیرد تا بتوان با برنامه ریزی دقیق ادامه راه را پیش ببریم.


مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، لازمه عبور از تگناهای اقتصادی را تخصص و کار جهادی مدیران مجموعه دانست و افزود: برنامه ریزی هایی که طی یک سال گذشته انجام شد سبب شد تا با همه مشکلات بتوانیم حرکت شرکت ها را به روند صعودی هدایت کنیم.


وی همچنین با اشاره به مزیت های استفاده از اتوماسیون اداری جدید در پیشبرد اهداف شرکت، اظهار کرد: خوشبختانه حرکت بسیار ارزشمندی در راه اندازی سیستم پرگار رخ داد و باعث کاهش هزینه، کمک به محیط زیست (حذف کاغذ) و کاهش اتلاف وقت در مجموعه آتیه صبا شد. بنابراین انتظار داریم با سرعت بیشتر موضوع داشبورد مدیریتی نیز پیگیری شود.

مهندس آذروش، وظایف خطیر و مهم هیئت نظارت بر شرکت‌ها را یادآور شد و گفت: هئیت نظارت بر شرکت ها، وظایف سنگینی بر عهده دارد و باید چتر نظارتی خود بر شرکت های تابعه را گسترده تر و دقیق‌تر اعمال کند.


مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا افزود: بدون شک شرکت های زیر مجموعه باید صفر تا صد تصمیم‌گیری‌های خود را با مجموعه آتیه صبا هماهنگ کنند و همه برنامه‌های اقتصادی‌شان با کمیته سرمایه گذاری هلدینگ بررسی و تایید شود.

مهندس آذروش با بیان اینکه در شرایط اقتصادی امروز با جدیت باید به وظایف خود عمل کنیم، تصریح کرد: : اخلاق مداری، تعهد و صداقت باید جزو اصول مدیریتی در مجموعه آتیه صبا باشد و همه امور با همدلی و دلسوزی تمام کارکنان مجموعه پیش رود.


گفتنی است در این نشست دکتر میر محمد سید هاشمی به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری و اقتصادی و همچنین دکتر مهدی آزادواری به عنوان سرپرست حوزه مدیرعامل معارفه شدند.

 

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود