امروز: یکشنبه، 5 خرداد 1398
07/3 1397

 


به نام هستی بخش مهربان

خداوند متعال را سپاسگزارم که پس از پنج سال حضور خاطره انگیز در خانواده بزرگ بیمه آسیا وگذر از فراز و نشیب‌های کاری، در ماه مهربانی جمع باصفا و پرمحبت شما را ترک می‌کنم و از وجود صمیمی یکایکتان محروم می‌شوم.

یاد و خاطره مهرورزی بی شائبه همکاران گرامیم در سراسر کشور، وصف ناشدنی  است و فرصت را غنیمت شمرده یک بار دیگر دستان پرمهر اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران، مشاورین، معاونان مدیران، سرپرستان مناطق، روسای شعب، روسای ادارات، کارکنان صف و ستاد و شبکه فروش را فشرده و حلالیت می‌طلبم.

بهره‌مندی از آموزه‌های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما عزیزان فرصتی بس گرانقدر بود که با عنایات باریتعالی نصیب اینجانب شد.

فرصت طلایی خدمت به مردم بزرگ ایران در سنگری دیگر از سپهر صنعت بیمه کشور را مغتنم شمرده و از همکاران خوبم تقاضا دارم همچون مهر 1392 تا مهر 1397 پیشرو و مصمم در تعمیم و توسعه صنعت بیمه کشور به ویژه بیمه آسیا قدم بردارند.

با تمامی وجود، خداوند سبحان را سپاسگزارم که در فرصت اعطا شده، آنچه در توان داشته‌ام را با همراهی و یاریگری شما خوبان در مسیر موفقیت بیمه آسیا انجام دهم.

ضمن تقدیم خداحافظی، همکاران عزیزم در سراسر کشور را به خداوند بزرگ سپرده، صمیمانه آرزومندم‌ قصور و کاستی‌هایم را بر این بنده ببخشایند و امیدوارم در پناه الطاف بیکران الهی و عنایات امام زمان (عج) موفق و سربلند باشند.

 ابراهیم کاردگر

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود