امروز: چهارشنبه، 1 اسفند 1397
04/13 1397


 گروه سایبان - مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمة پارسيان صبح روز چهارشنبه 13تيرماه با حضور اكثريت سهامداران برگزار گرديد . 

 به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومي شركت بيمة پارسيان ،اين شركت بعنوان يك شركت بزرگ بيمه بورسي امسال نيز مجمع عمومي عادي سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهي دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.


در اين مراسم پس از قرائت آياتي چند از كلام ا... مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران ابتدا نسبت به انتخاب رئيس مجمع ، نظّار و منشي جلسه اقدام شد و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزي و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هيأت رئيسه ، گزارش فعاليت هاي شركت كه نشانگر رشد مناسب وتركيب بهينة پرتفوي ، ايفاي تعهدات قانوني و آئين‌نامه‌اي و همچنين شفافيت صورتهاي مالي در سال 96 بود توسط اويارحسين نایب رییس هيات مديره ومديرعامل ارائه گرديد .


 در ادامه ، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارائه پاسخهاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه ، صورتهاي مالي عملكرد منتهي به 30/12/96 به تصويب رسيد و به ازاي هر سهم معادل 150ريال سود نقدي تقسيم گرديد، مؤسسة حسابرسي بيات رايان بعنوان حسابرس و بازرس قانوني اصلي و مؤسسه حسابرسي آگاهان و همكاران بعنوان حسابرس و بازرس علي البدل براي سال مالي 96 تعيين و روزنامه هاي اطلاعات و دنياي اقتصاد نيز بعنوان روزنامه هاي كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت انتخاب شدند . 

 

 

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود