امروز: جمعه، 7 مهر 1402
03/1 1397


گروه سایبان - مدیر جدید استان‌ البرز بیمه سرمد با حضور آقایان مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره، پژمان نریمانی مدیر سرمایه انسانی و حمیدرضا کتیرایی مدیر استان ها و شبکه فروش این شرکت، معرفی شد.

به گزارش رازپول به نقل از  روابط عمومی بیمه سرمد، کاتب، در مراسم معارفه آقای کوروش حسین‌زاده به عنوان مدیر جدید شعبه البرز، ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این شعبه در سالهای پیشین، از برنامه‌ریزی‌های صورت‌‌گرفته در خصوص تحقق اهداف پیش بینی شده در استان البرز خبر داد و گفت: بیمه سرمد در زمینه تولید طرح‌های مشترک بانک و بیمه با بانک صادرات به عنوان بزرگترین سهامدار خود اقدامات مثبتی را در شعب به انجام رسانده است و در سال جاری نیز ارائه خدمات شایسته به کارکنان، بازنشستگان و مشتریان این بانک را به عنوان یکی از مهمترین رویکرد خود در شعب سراسر کشور دنبال خواهد کرد.

وی با توجه به سوابق درخشان مدیریت جدید شعبه البرز در صنعت بیمه، اظهار امیدواری کرد: در سال جاری افزایش پرتفوی با حفظ ترکیب متوازن، خدمت‌رسانی مطلوب و جلب رضایت صد در صدی مشتریان در این شعبه را شاهد باشیم.

کاتب ادامه داد: ما همه در ستاد بیمه سرمد خدمتگزار نمایندگان و شعب می باشیم و در کنار آنها جهت جذب پرتفوی و رضایت مشتریان تلاش خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، کوروش حسین زاده دارای سوابق درخشانی در صنعت بیمه می باشد که مشاور مدیر عامل در دو حوزه «بازاریابی و فروش» و «بانک و بیمه» در شرکت بیمه تجارت نو، نماینده بانک تجارت در بیمه تجارت نو در خصوص کلیه امور قراردادها و روابط فی مابین، عضو کمیته ثابت سهامدار (شرکت پست بانک) در جلسات مشترک با بیمه تجارت نو، مدیریت بیمه آرمان در استان های خوزستان و البرز و مدیریت بیمه پارسیان در استان خوزستان از مهمترین آنها به شمار می رود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود