امروز: یکشنبه، 6 آذر 1401
03/29 1397


گروه سایبان - در ادامه بازدیدهای استانی شعب، دکتر کاتب روز شنبه 97/3/27 با حضور در محل شعبه همدان، با کارکنان و نمایندگان این استان دیدار کرد.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، نمایندگان استان همدان در این جلسه، موانع و مشکلات خود را با رییس هیات مدیره شرکت مطرح نمودند و دکتر کاتب به آنان اطمینان خاطر داد: نسبت به رفع موانع موجود تدابیر لازم اتخاذ گردد.

کاتب در این دیدار افزایش میزان فروش نمایندگان را مورد تاکید قرار داد و گفت: افزایش سطح دانش فنی شبکه فروش از طریق برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی همگام با دانش روز دنیا یکی از رویکردهای مهم شرکت در حوزه شبکه فروش خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی با محورهایی چون فنون ارتباط با بیمه گذار و بازاریابی و فروش بیمه به ویژه بیمه های زندگی خواهد بود.

رییس هیات مدیره بیمه سرمد در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد تعامل دوسویه نمایندگان با شعب بانک صادرات را مورد تاکید قرار داد و افزود: بدنه بیمه سرمد اعم از مدیران، کارشناسان و شبکه فروش، خدمتگزاران کارکنان، بازنشستگان و مشتریان بانک صادرات هستند و ارائه شایسته خدمات بیمه ای به این مجموعه به عنوان بزرگترین سهامدار شرکت، همواره یکی از مهمترین اولویت های شرکت خواهد بود.

کاتب از ایجاد انگیزه در نمایندگان را به عنوان عامل مهمی در جذب سهم بیشتری از بازار دانست و تصریح کرد: به همین منظور، در جهت ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتر، برنامه ریزی هایی انجام گرفته است که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

در ادامه این سفر استانی، رییس هیات مدیره بیمه سرمد از محل ساختمان شعبه بازدید کرد و نشست صمیمانه و دوستانه ای نیز با همکاران شعبه همدان داشت که در این جلسه گزارشی از عملکرد شعبه و همکاران ارائه شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود