امروز: یکشنبه، 5 خرداد 1398
03/22 1397


گروه سایبان - اردیبهشت ماه امسال بود که مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ اعلام کرد آتیه‌سازان حافظ مجهز به سامانه جامع بیمه‌گری می‌شود اما اینکه این نرم افزار از چه شرکتی و چطور تامین می شود یکی از پرسش های مهم و اساسی در این زمینه است؟


مهدی ریاحی فر اعلام  کرده است که  پرداخت تعهدات در کمتر از ٧٢ساعت به بیمه‌شدگان با استقرار سامانه جامع بیمه‌گری جزء اولویت‌های اساسی شرکت است و از مدیران آتیه‌سازان حافظ می‌خواهیم در دستیابی به حداکثر سهم از بازار بیمه تکمیلی درمان اهتمام بیشتری داشته باشند.

این شرکت در هداف استراتژيک برنامه راهبردی سال‌های 1395 تا 1397 نیز اذعان کرده است توسعه نظام فن آوری اطلاعات و پياده سازی نظام ارزيابی و نظارت مستمر بر عملکرد از جمله اهداف راهبردی این شرکت خواهد بود.


تماس های ما برای گفت و گو با ریاحی فر برای دریافت پاسخ این پرسش که این نرم افزار چطور و چگونه خریداری خواهد شد بی پاسخ ماند اما شنیده های خبری تائید نشده حاکی از آن است که یکی از کاندیدای بیمه آتیه سازان حافظ نیز در زمینه خرید نرم افزار ، شرکت به آفرین ترنج بوده است و نرم افزار رسا را برای بخش بیمه های درمانی کاندید بوده است . البته شنیده های تائید نشده هم دلیل خرید این نرم افزار را واضح می داند؛ همکاری قدیمی ریاحی فر و امراللهی در بیمه ایران . اسناد نشان می دهد که محمود امراللهی درشرکت به آفرین ترنج دارای پست مدیریتی بوده است و سابقه همکاری این دو در بیمه ایران پوشیده نیست.


نرم افزار موسوم به رسا برای مدتی در بیمه رازی در بخش بیمه های درمان به کار گرفته شد، تجربه ای ناپایدار که با رفتن امراللهی از این شرکت جمع شد و حالا خبر می رسد قرار است این نرم افزار به شرکت دیگری معرفی شود با جامعه ای وسیع از متقاضیان بیمه های درمانی!

در همین زمینه البته اخبار دیگری نیز به گوش میرسد و ظاهرا سازمان بیمه سلامت در این خصوص مخالفت هایی داشته است اینکه آیا تیم بیمه ایرانی ها موفق به فروش این نرم افزار به شرکت دیگری خواهند شد یا خیر پرسشی است که باید کمی برای آن صبوری به خرج داد.


 رازپول از ارائه هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه و دریافت پاسخ از بیمه آتیه سازان حافظ استقبال می کند و آمادگی انتشار آن را دارد .

 

.

  1. میهمان
    پاسخ 19 مهر 1397 00:47 آریا
    سامانه ناقص ناکارامد و غیر مفید بدون امکانات لازم برای یه شرکت بیمه تخصصی درمانی!با این سامانه آتیه سقوط خواهد کرد!

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود