امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
03/22 1397

گروه سایبان - شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران با حضور آقایان پرویز مقدسی رییس هیات مدیره بانک صادرات و مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، سید روح الله علیپور عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، پرویز مقدسی در این مراسم ضمن اشاره به حمایت های بانک صادرات به عنوان سهامدار اصلی این شرکت، گفت: درست است که بیمه سرمد، بیمه ای نوپا و جوان است، اما دارای پشتوانه ای قوی به نام بانک صادرات با دانشی عظیم بوده که همین عامل باعث شده تا بتوانیم اعتماد بیمه گذاران را علی رغم جوان بودن، جلب نماییم.

رییس هیات مدیره بانک صادرات ضمن اشاره به اینکه این شرکت در سال گذشته سودده ترین شرکت در بین شرکت های زیرمجموعه بانک صادرات بوده است، گفت: علاوه بر این افتخار، بیمه سرمد توانسته است در بین شرکت های هم طراز خود نیز عنوان سودده ترین شرکت را از آن خود نماید.

مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد نیز در این مراسم، ضمن تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از رویکردهای اصلی این شرکت، افتتاح شعبه مستقل مرکزی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توسعه شبکه فروش و ادامه روند افتتاح شعب خواهد توانست سهولت دسترسی و تسریع در ارائه خدمات به مشتریان را به ارمغان آورد.

وی از افتتاح شعبه ایلام در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در دوره جدید هیات مدیره در حوزه شبکه فروش، روند افتتاح شعب در سال جاری ادامه خواهد داشت و امیدواریم در سال جاری در تمامی استان های کشور اقدام به تاسیس شعبه نماییم.

کاتب با اشاره به توسعه همکاری های مشترک با بانک صادرات در سال جاری گفت: ما در بیمه سرمد خود را خدمتگزار کارکنان، بازنشستگان و مشتریان این بانک می دانیم و امیدواریم با حمایت های بی شائبه مسئولین بانک صادرات بتوانیم در سال جاری با جلب رضایت صد در صدی آنان، توسعه روابط فی مابین را شاهد بوده و در مسیر ارائه شایسته محصولات مشترک جدید در حوزه بانک-بیمه گام های مثبتی برداریم.

در پایان این مراسم حکم انتصاب جناب آقای دربانی به عنوان مدیر شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران توسط آقایان مقدسی و کاتب تقدیم شد. حمید دربانی دارای 12 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه می باشد که رییس دو شعبه بیمه میهن از مهمترین آنها به شمار می رود.

بر اساس این گزارش، شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران به نشانی بلوار نلسون ماندلا، حد فاصل چهارراه جهان کودک و پل میرداماد، نبش بن بست آرین، پلاک 4 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به بیمه گذاران محترم خواهد بود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود