امروز: پنجشنبه، 15 خرداد 1399
03/12 1397

گروه سایبان - وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی علی نصیری پور را به سمت عضو اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت سهامی بیمه ایران به مدت سه سال منصوب کرد.

به گزارش رازپول، در متن حکمی که از سوی دکتر کرباسیان صادر شد، آمده است به استناد ماده 2 قانون رسیدگی به تخلفات اداری و ماده 3 آیین نامه اجرایی آن و بنا به پیشنهاد دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و نماینده وزیر در ماده 34 آیین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری، به موجب این حکم به عنوان عضو اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت سهامی بیمه ایران به مدت سه سال منصوب می شوید.

  امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و در جهت انجام وظایف خطیر و مهم خود، همکاری لازم با دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و نماینده وزیر در ماده 34 آیین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلقات اداری داشته باشید.

 

  توفیق و سربلندی جنابعالی را  در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود