امروز: پنجشنبه، 27 دی 1397
02/17 1397

 

گروه سایبان - روزگذشته برای خرید دارو به داروخانه رفتم. خانمی هم همراه من وارد داروخانه شد و خطاب به دکتر داروساز که گویا از قبل آشنا هم بودند گفت برای من دعا کنید فردا امتحان دارم.

آقای دکتر مشتاقانه پرسید جهاد دانشگاهی هستید و خانم پاسخ دادند بله.آقای دکتر پرسیدند چه امتحانی دارید خانم پاسخ دادند تکنسین دارویی می خوانند و فردا آزمون نسخه پیچی دارند.

خانم ادامه دادند که من کارمند یک شرکت بزرگ بیمه هستم .

از اینجا بود که توجهم به مکالمات بیشتر جلب شد. از ایشون پرسیدم که اگر کارمند بیمه هستید چرا تکنسین دارویی می خوانید .

خانم پاسخ دادند که من در یک نهاد بزرگ بیمه ای مشغول به کار هستم و همزمان کارمند شرکت بیمه ای هم هستم اما می بینم که مدیرانم همواره عنوان می کنند برای پرداخت های نسخه ها 30 درصد  بیشتر پرداخت نشود و من هم به دلیل اینکه اگر پرداخت میکردم از بیت المال هزینه میشد و اگر پرداخت نمیکردم حق الناس به گردنم بود تصمیم گرفتم تا این دوره را بگذرانم تا با اشراف بیشتری نسخه ها را بررسی کنم.برخی داروها گران هستند و من باید می فهمیدم که تفاوت بین قیمت ها چیست؟ در همین حین رو به دکتر داروساز کرد و گفت راستی چقدر همکارانتان بد خط هستند. از اینجا به بعد صحبت های پزشکی را رها کردم .

گفت و گوی کوتاهی بود اما من متاثر از برخورد گزینشی با مردمی بودم که با امید و اعتماد بیمه نامه خریداری می کنند و به اذعان کارمندان داخلی این گونه با ایشان رفتار می شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود