امروز: شنبه، 24 آذر 1397
12/15 1396

گروه سایبان - بیمه دی موفق شده است که دوباره از بورس برای تعیین تکلیف نمادش مهلت بگیرد .


به گزارش رازپول ، تعلیق نماد معاملاتی بیمه دی  به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات تمدید شد.

بورس اعلام کرده است پیرو انتشار اطلاعیه تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات به استحضار می رساند، با توجه به تایید مهلت درخواستی ناشر (پیرو انتشار اطلاعیه درخواست ارایه مهلت جهت رعایت ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات) تعلیق نماد معاملاتی حداکثر تا آخرین روز کاری امسال (28 اسفند) ادامه می یابد.

مجید بختیاری در نامه ای به بورس اذعان کرده است که در جلسه ای که 2 اسفند ماه با معاون نظارت بیمه مرکزی داشته و با عنایت به پیگیری های انجام شده از سوی بیمه مرکزی در خصوص ارائه مجوز شناسایی درآمد حق بیمه بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت ماهانه گزارشات تکمیلی برای تائید بیمه مرکزی ارسال شده است . بختیاری اذعان کرده که در صورت تصویب و صدور مجوز مربوطه گزارشات فعالیت ماهانه و سود و زیان نه ماهه با قید فوریت به کدال ارسال می شود.

بر اساس چنین رویکردی بختیاری از بورس درخواست کرده است تا مهلت ارائه شده را تا پایان اسفند تمدید کند که ظاهرا بورس مساعدت کرده است .


پیش از این معاون پذیرش و ناشران فرابورس  شرایط لغو پذیرش این شرکت را اعلام کرده بود.                                

 مهدی علم‌الهدی با اشاره به مصوبه هیات مدیره سازمان بورس در مورد دستور العمل جدید ابلاغ شده به فرابورس گفت: مطابق این دستور العمل‌ها، مقرر شده شرکت‌ بیمه دی  مطابق مفاد ماده 42 دستور العمل پذیرش ،عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس مشمول لغو پذیرش به علت شمولیت بیش از سه سال در ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت شوند.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود