امروز: شنبه، 24 آذر 1397
11/28 1396

گروه سايبان- اسماعيل دلفراز در نامه اي به كاركنان بيمه سرمد ازهمراهي ايشان در كسب پرتفوي بالاتر از هدفگذاري هيات مديره قدرداني كرد.
 

بسمه تعالی
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و صمیمی شما همکاران گرامی سپری کنم. در این مدت کوتاه باتلاش یکایک شما همکاران محترم شاهد فعالیت های مهم و تاثیرگذار و تحول آفرینی چون رشد پرتفوی بیش از هفتاد درصدی با ترکیب متوازن ، تحقق بیش از صد درصدی برنامه های مصوب هیات مدیره محترم در میزان فروش و سود با تمرکز بر جذب پرتفو غیر سهامداری،تکرار کسب رتبه یک توانگری مالی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مدیریت هزینه های شرکت مطابق مصوبات هیات محترم مدیره (علی رغم رشد پرتفو فراتر از مصوبات هیات مدیره)، کسب نشان برتر تعاملات الکترونیکی ، گسترش شعب استانی، انجام اقدامات اولیه افزایش سرمایه و ... آن هم با تعداد نیروی محدود ولی پرتوان و متعهد بوده ایم.
خدا را شاهد می گیرم که در طول مدت کوتاه توفیق خدمت ،همه تلاش خود را بی تکلف و بی ادعا در راستای اعتلای شرکت بیمه سرمد به کار بستم و هر آنچه در این مدت محقق شد بعد از لطف پروردگار متعال ، تلاش بی شائبه تک تک شما همکاران عزیز بوده است که انشاءالله روزی ارزش واقعی آن درک شود.امیدوارم با تلاش مجدانه همه همکاران بتوان در جهت حفظ این دستاوردها و موفقیت  بیشتر گام برداشت و در پایان از کلیه همکاران عزیز به خاطر این همراهی تشکر می کنم و از اینکه بعضاً نتوانستم به دلایل مختلف خواسته های برخی از همکاران را برآورده کنم طلب حلالیت دارم.
 
 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود