امروز: جمعه، 23 آذر 1397
11/25 1396

گروه سایبان - مدیر عامل این شرکت بیمه خصوصی که از دی ماه سال گذشته کارش را در مجموعه آغاز کرده بود ظاهرا از کرسی مدیریت این شرکت کنار رفته است .

به گزارش رازپول، اسماعیل دلفراز که به نمایندگی از موسسه همیاری غدیر به‌عنوان عضو هیات‌مدیره شرکت بیمه سرمد و مدیرعامل این شرکت منصوب شده بود ظاهرا در پی اختلافات با هیات مدیره این شرکت از صندلی مدیریت کنار رفته است و تنها جایگاه عضویت در هیات مدیره را حفظ کرده است .
بر این اساس شنیده می شود مفید امینی که تا پیش از این قائم مقام این شرکت بوده است عهده دار مسئولیت خواهد بود .
نام وی از سایت این شرکت نیز به عنوان مدیرعامل حذف شده است .
با تغییر مدیرعامل بانک صادرات تغییرات در شرکت های هم خانواده و زیر مجموعه بانک بعید به نظر نمی رسید اما ظاهرا این تغییرات در بیمه سرمد بسیار سریع کلید خورده است.
اساعیل دلفراز پیش از این عضو هیات مدیره بیمه میهن بود و در کارنامه کاری خود اشتغال در سازمان هدف مندی یارانه ها ، بیمه ایران و ... را دارد.

بررسی آخرین آمار موجود در 10 ماهه نخست سال جاری نشان می دهد که دلفراز توانسته بود سهم بازار بیمه سرمد را به وضعیت با ثباتی برساند.

در 10 ماهه نخست سال 96 بیمه سرمد توانسته بالغ بر سه هزار و 323 میلیارد ریال حق بیمه تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 72 درصدی را نشان می‌دهد. این شرکت 211هزار فقره بیمه‌نامه صادر کرده که نسبت به مدت مشابه 85 درصد رشد داشته است که میزان رشد تعداد صدور نسبت به رشد حق بیمه حاکی از توجه شرکت به بیمه نامه های خرد دارد. 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود