امروز: جمعه، 7 مهر 1402
09/7 1396


گروه سایبان - رئیس پژوهشکده بیمه با قبول کاهش آمار کتب و مقالات منتشر شده از سوی این نهاد اعلام کرد که ما در زمینه کیفی سازی محتوا حرکت کردیم.
به گزارش رازپول ، امیر صفری رييس پژوهشكده بيمه در خصوص کاهش آمار انتشار کتب و مقالات از سوی پژوهشکده بیمه در سال گذشته اذعان داشت که قبول دارم که آمار تولید کتاب و مقالات از سوی پژوهشکده کاهش یافته است اما پژوهشکده در زمینه کیفی سازی محتوا فعالیت کرده است .وی اذعان داشت که در سال های اخیر کتاب جدیدی منتشر نکرده ایم و در زمینه برطرف کردن اشتباهات کتب و مقالات چاپ شده اقدام کردیم.
وی در پاسخ به این پرسش که منظور این است که مدیران گذشته محتوای بی کیفیت در پژوهشکده تالیف کرده اند گفت که خیر به هر حال بهبود مستمر یکی از وظایف ما است و برطرف کردن اشتباهات به معنی ارج ننهادن به کار مدیران قبلی نیست .

وی در خصوص حواشی ایجاد شده در خصوص پذیرش مقالات بیسست و چهارمین همایش بیمه و توسعه نیز اذعان کرد که مقالات بدون نام بررسی می شوند و هیات داوری از اسامی افراد مطلع نیستند.

صفری ادامه داد که برگزاری همایش بیمه و توسعه فعالیت بزرگی در سطح صنعت بیمه است و با این قبیل مسائل نباید نسبت به آن داوری کرد.وی رسانه ها را به پژوهش بیشتر در زمینه اخباری در از این دست دعوت کرد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود