امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
06/8 1395

گروه سایبان - آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مشاور وزیر و رییس مرکز حراست  وزارت امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با ارائه گزارشی از جایگاه و وضعیت بیمه آسیا در صنعت بیمه کشور ، موفقیت کنونی بیمه آسیا را مرهون تلاش و زحمات تک تک کارکنان این شرکت دانست.
مدیرعامل بیمه آسیا ضمن قدردانی از زحمات حمید رمضانی و آرزوی موفقیت برای احمد منصوری، مدیر جدید بازرسی و انتظامات بیمه آسیا اظهار امیدواری کرد که حرکت رو به رشد بیمه­آسیا در صنعت بیمه کشور با حضور نیروهای خدوم همچنان تداوم داشته باشد.
در ادامه حجت اله صالحی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی در سخنانی با اشاره به اهمیت و سابقه درخشان بیمه آسیا در اقتصاد ملی از بیمه­آسیا به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت بیمه کشور نام برد.
رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر نقش مدیریت حراست در شرکت بیمه آسیا، اهمیت و دامنه گستردگی بیمه آسیا را برای نهادهای امنیتی و حفاظتی کشور، خاص و ویژه توصیف کرد.
گفتنی است حمید رمضانی، مدیر سابق بازرسی و انتظامات بیمه آسیا در حکمی به سمت مدیر کل حراست شرکت بیمه ایران منصوب شده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود