امروز: سه شنبه، 28 دی 1400
09/18 1395

گروه سايبان- دبیرکل سندیکای بیمه گران در جمع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار هدفمند کردن هزینه کرد عوارض بیمه و ارائه گزارش عملکرد دستگاهها هزینه کننده  شد که در پی آن دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دستور داد نسبت به اخذ گزارش عملکرد دستگاهها هزینه کننده عوارض صنعت بیمه اقدام شود.
به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ، علی اکبر اولیاء در جلسه شب گذشته مدیران صنعت بیمه با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، شناخت و نگاه مثبت اعضای کمیسیون به صنعت بیمه را یک سرمایه و پشتیبان بزرگ برای این صنعت برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با تدوام این ارتباطات، اقدامات اساسی برای تحول اساسی در صنعت بیمه صورت گیرد.
دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در ادامه وجود یک سیستم بیمه ای پویا را برای توسعه کسب و کار و اقتصاد کشور یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان و از کمیسیون و مجلس شورای اسلامی برای بهبود فضای کسب و کار و توقف تصمیمات خارج از صنعت که زیان هنگفت و تضعیف و اُفت خدمات این حوزه را به دنبال دارد استمداد کرد.
وی همچنین تضمین حداقل سود را در نرخ گذاری های تکلیفی را برای توسعه سرمایه گذاری در صنعت بیمه ضروری دانشت.
دبیرکل سندیکا در ادامه سخنان خود در جمع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار هدفمند کردن هزینه کرد عوارض وضع شده بر صنعت بیمه شد و یادآور شد زمانی این عوارض توجیه دارد که بنا به هدف تعیین شده هزینه گردد و دستگاههای هزینه کننده مطابق تکلیف قانونی نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام نمایند.
در این جلسه دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از دبیران کمیسیون خواست نسبت به پیگیری ارائه گزارش عملکرد دستگاهها هزینه کننده عوارض صنعت بیمه اقدام نمایند.
شایان ذکر است رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی سخنانی حضور سندیکا را در این جلسه و همکاری با کمیسیون مغتنم دانست.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود