امروز: جمعه، 15 مهر 1401
11/11 1395

گروه سایبان - شرکت بیمه دانا به منظور افزایش آگاهی و ترویج فرهنگ بیمه‌های اختیاری، بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی، زلزله واحدهای تجاری و مسکونی را با ۵۰ درصد تخفیف به متقاضیان ارائه می‌کند.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، این شرکت به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، طرح فروش بیمه‌های آتش سوزی به همراه بیمه‌های اتومبیل را آغاز کرد.

با توجه به اینکه متأسفانه بسیاری از افراد جامعه و صاحبان حرف و مشاغل از پوشش‌های لازم بیمه‌ای برخوردار نیستند و هنگام وقوع حوادث ناگوار همچون حادثه تلخ ساختمان پلاسکو با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌شوند، این شرکت به منظور افزایش آگاهی و توسعه فرهنگ بیمه‌های اختیاری، طرح فروش بیمه‌های آتش سوزی به همراه بیمه‌های اتومبیل را آغاز کرده است.

متقاضیان در صورت خرید یا تمدید بیمه نامه شخص ثالث یا بدنه اتومبیل خودرو خود، از امتیاز ۵۰ درصد تخفیف بیمه آتش سوزی برای یک واحد مسکونی و یک واحد تجاری و همچنین ۵۰ درصد تخفیف بیمه بدنه خودرو، علاوه بر تخفیفات متعلقه دیگر حداکثر تا سقف ۷۵درصد بهره مند می‌شوند.

تمامی بیمه گذاران و متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این تسهیلات به نمایندگی‌ها و شعب بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کنند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود