امروز: پنج شنبه، 30 فروردین 1403
01/21 1401

گروه سایبان - در مراسم سالروز تاسیس سندیکای بیمه‌گران ایران، مسعود قراگوزلو به عنوان معاون فنی برتر و امیرحمزه ملکیان به عنوان عضو برتر کارگروه تخصصی مالی به پاس خدمات شایسته برای صنعت بیمه معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در مراسم سالروز تاسیس سندیکای بیمه‌گران ایران که با حضور دکتر کریمی، حجت‌السلام نصوری و کارکنان سندیکا، اعضای شورای عمومی، هیات‌رئیسه کارگروه‌های تخصصی و شورای هماهنگی استان‌ها به صورت آنلاین برگزار شد؛ برترین‌های هر بخش مشخص و از آنها تقدیر شد.

 

بر اساس این گزارش؛ نام مسعود قراگوزلو معاون فنی بیمه‌های اموال و مسئولیت بیمه ملت به عنوان «معاون فنی برتر» و «امیرحمزه ملکیان» همکار مالی شرکت بیمه ملت به عنوان «عضو برتر کارگروه تخصصی مالی» به چشم می‌خورد.

 

همچنین در این مراسم از دبیران، دبیران دوم و اعضای برتر کارگروه‌ها و همچنین اعضای برتر هیات‌رئیسه شورای هماهنگی استان‌ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

گفتنی است، سندیکای بیمه‌گران ایران در تاریخ 11 اسفند ماه 1344 تاسیس شد و پنجاه و ششمین سالروز تاسیس آن، با حضور دکتر کریمی، حجت‌السلام نصوری و کارکنان سندیکا، اعضای شورای عمومی، هیات‌رئیسه کارگروه‌های تخصصی و شورای هماهنگی استان‌ها؛ روز دوشنبه 9 اسفندماه به صورت آنلاین برگزار شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود