امروز: جمعه، 19 خرداد 1402
07/18 1401


آیدین نامغ - لیست سهام داران جدید بیمه میهن به روز رسانی شد، اما در این شرکت چه خبر است؟

 

رازپول پیشتر در خبری اذعان کرده بود که سید هادی شیخ الاسلامی به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شده است. سرپرستی او در حالی است که ذیل صورت های مالی این شرکت را مصطفوی، حمیدی و درفشی به عنوان اعضای هیات مدیره امضا کرده اند. این گزارش 30 مرداد به تائیدیه هیات مدیره رسیده است. این موارد در حالی است که به استناد صورت جلسه بیمه اتکایی تهران رواک حمیدی از اردیبهشت امسال به عنوان هیات مدیره این شرکت انتخاب شده و بنا بر اطلاعات مندرج در روزنامه رسمی این شرکت از 29 مرداد سال جاری عضو هیات مدیره این شرکت بوده است. پرسش اصلی این است که او چگونه هم ذیل صورت های مالی بیمه میهن را امضا می کند و هم عضو هیات مدیره بیمه اتکایی تهارن است. اما ابهامات در حالی بیشتر شده که بیمه میهن در خبری اعلام کرده است که به استناد مصوبه هیات مدیره سرپرست جدید این شرکت تعیین شده و حالا پرسش این است که آیا او ذیل این صورت جلسه را نیز امضا کرده است؟ 
ازسوی با خروج وی از ترکیب هیات مدیره آیا دو عضو با قی مانده یعنی درفشی و مصطفوی می توانند سرپرست برای شرکت تعیین کنند؟
این موارد در حالی است که ابراهیم حمیدی و رضا مصطفوی بنابر اطلاعات مندرج در سایت بیمه میهن به عنوان هیات مدیره این شرکت معرفی شده اند. بر این اساس سوال این است که چگونه عضو هیات مدیره یک شرکت دیگر برای شرکت بیمه میهن سرپرست تعیین می کند.


روابط عمومی بیمه میهن هم در خبری آورده است: بر اساس مصوبه اخیر اعضای هیأت مدیره بیمه میهن، سیدهادی شیخ الاسلامی در جلسه شورای مدیران و با حضور هیأت مدیره بیمه میهن به عنوان مدیرعامل(سرپرست) معرفی و بر صندلی مدیریت ارشد این شرکت تکیه زد. پیش از این رسول آریان پور عهده دار مدیریت ارشد بیمه میهن بود.


در این جلسه ابتدا دکتر مصطفوی و آریان پور به طرح دیدگاههای خود در ارتباط با مسائل بیمه میهن و مصوبه هیأت مدیره مبنی بر انتخاب مدیرعامل پرداختند و برای مدیرعامل جدید در پیشبرد اهداف و راهبری شرکت آرزوی موفقیت کردند و سپس مدیرعامل جدید ضمن تقدیر از خدمات و زحمات رسول آریان پور در کسوت مدیریت ارشد اجرایی شرکت، سیاست ها و برنامه های خود را در حوزه های بیمه گری، اجتماعی و اقتصادی اعلام کرد.


شیخ الاسلامی خروج از ماده 141 قانون تجارت و افزایش سرمایه را از اولویت های نخست و مهم بیمه میهن عنوان کرد و توسعه بازار، افزایش توان مجموعه در حوزه فناوری، امنیت و نگهداری اطلاعات، طراحی محصولات جدید بیمه ای، سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های دولتی و خصوصی و نقش آفرینی در رویدادهای اجتماعی و فرهنگی کشور و کاستن از آسیب های اجتماعی را از جمله برنامه های خود برشمرد. در پایان این مراسم، مدیران مجموعه از خدمات و زحمات مدیرعامل پیشین با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.  لازم به ذکر است که مدیر پیشین شرکت را با زیان انباشته تحویل داده است. 

 

 


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود