امروز: چهارشنبه، 19 بهمن 1401
03/25 1401

 

گروه سایبان - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ارزشمند در حوزه‌های نرم‌ا‌فزاری و ابزارهای پذیرش و درگاه‌های پرداخت الکترونیکی امن، طی یک مناقصه عمومی به عنوان شرکت رسمی پلیس در ارائه آنلاین خدمات مربوط به توزیع‌کنندگی سرویس‌های راهنمایی و رانندگی از جمله استعلام و پرداخت تخلفات وسیله نقلیه، استعلام وضعیت گواهینامه، استعلام نمره منفی گواهینامه، استعلام پلاک‌های شخص (خودرو و موتور) و سایر سرویس‌های ناجا از جمله استعلام ممنوع‌الخروجی و... انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) کاربران می‌توانند از طریق سوپر اپلکیشن تاپ و سامانه پرداخت قبوض شرکت به آدرس bill.pec.ir نسبت به دریافت سرویس‌های مورد نظر خود اقدام کنند.
قابلیت استعلام به همراه تصاویر ثبت‌شده دوربین‌های راهور و در نهایت پرداخت خلافی از طریق کارت بانکی و کیف پول اپلیکیشن تاپ، یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که اپلیکیشن تاپ به کاربران خود ارائه می‌کند.
در این راستا شرکت تجارت الکترونیک پارسیان آمادگی دارد تا سرویس‌های استعلام را در پلتفرم‌ها و کانال‌های توزیع آنلاین کشور از جمله اپلکیشن‌ها، سامانه‌های استعلام و پرداخت شرکت‌های PSP و یا شرکت‌هایی که دارای مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات به مردم هستند در قالب قرارداد فیمابین، قرار دهد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود