امروز: پنج شنبه، 16 آذر 1402
02/1 1401

گروه سايبان- گمانه زني ها براي تكميل اعضاي هيات عامل بيمه مركزي ادامه دارد.


رازپول پيش از اين در خبري كانديداي احتمالي هيات عامل بيمه مركزي را معرفي كرده بود، اما گمانه زني ها در خصوص تكميل اين اعضا ادامه دارد واز علی بنیادی نائینی عضو هیأت علمی گروه مدیریت و مهندسی کسب و کار، دانشگاه علم و صنعت به عنوان جايگزين مصدق نامبرده ميشود.

بنيادي كه پيش از اين از گزينه هاي مديريت بيمه ايران بود حالا احتمالا بجاي «رحيم مصدق» در معاونت طرح و توسعه خواهد نشست.

او پيش از اين سوابقي همچون؛ 

مشاور برنامه ریزی و آینده پژوهی شرکت ارتباطات زیر ساخت(۱۳۹۷ تا کنون )، مشاور مدیریت دانش و تجربه مشتریان شرکت سایپا(۱۳۹۶-۱۳۹۷)،مشاور منابع انسانی و عضو هیات مدیره شرکت نرم افزاری حسابداری هلو(۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶)، مشاور برنامه و بودجه بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی وفناوری(۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰)، مشاور شرکت ساپکو در زمینه ارزیابی عملکرد و سلامت اداری(۱۳۸۹تا ۱۳۸۹)، مشاوربرنامه ریزی پژوهشگاه هنر و ارتباطاتوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹)، کارشناس ارزیابی عملکرد شرکت قطارهای مسافری رجا(۱۳۸۵ تا ۱۳۸۵) وکارشناس تحول اداریسازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (از ١٣٧٩تا ١٣٧٥) را برعهده داشته و هرچند به لحاظ آكادميك چهره اي شناخته شده است اما مسئوليت اجرايي چنداني در كارنامه اش ديده نميشود.


پيش از اين با مطرح شدن اسامي ديگري همچون ايروان مسعودي، حميدرضا صفي خاني و محمد مهدي كوچكسرايي اين پرسش مطرح شد كه آياضوابط آئين نامه ٩٠ شوراي عالي بيمه مشمول اعضاي هيات عامل خواهد بود؟ و يا قانون را قانونگذار اجرا نخواهد كرد؟
برخي منابع خبري گزينه جديد معاونت طرح و توسعه بيمه مركزي را معرفي شده از سوي وزارت اقتصاد می دانند. بهرحال تا انشاي رسمي حكم اعضاي هيات عامل گمانه زني ها ادامه دارد . در روزهاي اخير نيز پژوهشكده بيمه با تغييرات مديريتي رو به رو شده بود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود