امروز: جمعه، 14 بهمن 1401
08/13 1400

گروه بازارپول - بانک ایران زمین با راه اندازی طرح ویژه سلامت خدمات جدیدی ر ا به بخش بهداشت و درمان کشور ارائه کرده است.

به گزارش رازپول، با عنایت به لزوم ایجاد و استمرار روابط در ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، تخصیص تسهیلات به مراکز درمانی، بهداشتی و پزشکی بخش خصوصی، در قالب طرح «سلامت»، با هدف جذب و تمرکز گردش مالی به ویژه منابع ارزان قیمت گروه هدف و همچنین ارائه خدمات مالی آنان به مراکز مذکور بدون لحاظ شرط میانگین حساب و پس از ملحوظ نظر قرار دادن سایر ضوابط و مقررات جاری، جزء اولویت های بانک ابران زمین می باشد. این تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی، در قبال ضمانت دو نفر پزشک معتبر و یا وثیقه ملکی مسکونی و حداکثر به مدت 36 ماه به گروههای هدف پرداخت می گردد.

این طرح شامل گروه هایی مانند : اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیتهای درمانی، بهداشتی و پزشکی اعم از درمانگاهها، کلینیک ها، پارا کلینیک ها ( شامل مراکز تصویربرداری، آزمایشگاهها، فیزیوتراپی، رادیولوژی، پاتوبیولوژی ) مراکز لیزر درمانی، اورژانس، توانبخشی، بازتوانی، ترک اعتیاد، مشاوره روانشناسی و روانپزشکی، شنوایی سنجی، اپتومتری، گفتاردرمانی، ساخت پروتز، دامپزشکی، شرکتهای وارد کننده تجهیزات پزشکی و شرکتهای سازنده و صادر کننده انواع پروتز و تجهیزات پزشکی است.

البته پزشکان فاقد مجوز مطب و پرستاران و سایر کارشناسان وابسته به رشته پزشکی واجد شرایط استفاده از تسهیلات پزشکان نیستند.

 

این تسهیلات با مدارک ساده ای مانند درخواست متقاضی، مدارک شناسایی متقاضی، مدارک تحصیلی و مجوز مطب متقاضی،ارائه پیش فاکتور معتبر بابت تهیه لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مرتبط با فعالیت متقاضی و در صورت داشتن ضامن مدارک شناسایی، تحصیلی و مجوز مطب ضامنین قابل پرداخت است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود