امروز: شنبه، 5 فروردین 1402
10/11 1400

گروه سایبان - در این مراسم، نرم افزار جدید بیمه آسیا با نام "آسیا برتر" راه اندازی و رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، آیین افتتاح ساختمان جدید شعبه مرکزی بیمه آسیا در  قزوین با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت و هیات همراه و همچنین مسئولان استان قزوین برگزار شد.
مدیرعامل بیمه آسیا در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین سالگرد شهادت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، ساختمان جدید شعبه بیمه آسیا در قزوین را به نام این شهید بزرگوار نام گذاری کرد.

وی در ادامه، با اشاره بر این موضوع که عملکرد صنعت بیمه در ایران در حمایت از مردم و فعالیت های تجاری، اقتصادی و تولیدی قابل توجه بوده است، گفت:  بیمه آسیا نیز در این سال های پرالتهاب به همت و تلاش کارکنان و شبکه فروش دلسوز و متعهد خود توانست به شایستگی به وظایف بیمه گری و اجتماعی خود عمل کند.

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا با تاکید بر اینکه اولویت نخست بیمه آسیا در برنامه های کلان، توسعه ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان در سراسر کشور است، اظهار داشت: بر همین اساس، با برنامه ریزی دقیق، طی سه سال گذشته 15 شعبه و واحد پرداخت خسارت را در اقصا نقاط میهن عزیزمان افتتاح و راه اندازی کردیم. افتتاح ساختمان جدید بیمه آسیا در استان قزوین نیز با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات بیمه ای به هموطنانمان در این استان انجام شد.

مسعود بادین با ارزیابی مثبت از عملکرد بیمه ا ی بیمه آسیا، گفت: بیمه آسیا  در نُه ماهه 1400 با تولید بیش از 88 هزار میلیارد ریال حق بیمه، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، 45.5 درصد رشد تولید داشته و سهم خود در بازار بیمه را به 11.07 درصد رسانده ه معادل کل تولید سال 1399 می باشد.

وی افزود: همچنین بیمه آسیا در راستای حمایت از بیمه گذاران خود و عمل به وظیفه بیمه گری خود در این دوره، بیش از 41 هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران و زیان دیدگان پرداخت کرد که نسبت به نُه ماهه سال گذشته 3/43 درصد رشد را نشان می دهد.

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا در ادامه اظهارات خود با اشاره سابقه طولانی فعالیت بیمه آسیا در استان قزوین، در مورد ظرفیت های بالقوه این استان اظهار داشت: استان قزوین از نظر توسعه یافتگی صنعتی رتبه دوم را در سطح کشور دارد و بر اساس آمار ها از نظر تعداد واحدهای صنعتی فعال در جایگاه چهارم کشور قرار گرفته‌است. همچنین قرار گرفتن این استان در مسیر  و تقاطع راه های اصلی کشور و اهمیت آن از لحاظ ترافیک و حمل و نقل و نزدیک بودن قزوین به قطب های صنعتی و کشاورزی در استان های همجوار به ویژه تهران ، اهمیت استراتژیک این استان را برای صنعت بیمه کشور دو چندان کرده است. چنین قابلیت هایی، ضرورت توسعه فعالیت های بیمه ای در استان قزوین را در راستای حمایت و توسعه تولیدات صنعتی و فعالیت های اقتصادی، ایجاب می کند.

مدیرعامل بیمه آسیا سپس از راه اندازی و رونمایی از اپلیکیشن جدید بیمه آسیا با نام "آسیا برتر" در این مراسم خبر داد و گفت: نرم افزار" آسیا برتر" سامانه است که در راستای ارائه خدمات متنوع و با کیفیت بیمه ای به مردم و همچنین دسترسی آسان و سریع به پوشش های مورد نیاز بیمه ای طراحی شده است.

وی افزود: در این نرم افزار، در مرحله نخست، امکان صدور بیمه شخص ثالث برای متقاضیان ایجاد شده و  به تدریج امکان صدور  سایر  رشته های بیمه ای در این بستر الکترونیکی فراهم می شود.

بر اساس این گزارش، در این مراسم همچنین عباسعلی درافشانی مشاور اقتصادی استانداری قزوین در سخنانی از همت و تلاش مدیران ارشد به ویژه  مدیر عامل بیمه آسیا در افتتاح ساختمان جدید  شعبه قزوین و توسعه ارایه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران تشکر  و اظهار امیدواری کرد با توسعه شعبه های شرکت های بیمه در استان قزوین، مردم و به خصوص تولید کنندگان و فعالان اقتصادی از تسهیلات بیمه بهره مند شوند.

در این برنامه همچنین، آقای غلامی رییس شعب بیمه آسیا در استان قزوین در سخنانی با خیر مقدم به مدعوین برنامه، گزارشی از عملکرد بیمه آسیا در این استان ارائه کرد.

گفتنی است در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمه آسیا در استان قزوین، اعضای هیات مدیره بیمه آسیا، معاونین مدیرعامل، تنی چند از مدیران، سرپرست منطقه هفت، روسای شعب استان های گیلان و زنجان و سایر مسئولان شعب بیمه آسیا در استان قزوین، حضور داشتند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود