امروز: جمعه، 7 مهر 1402
09/8 1400

گروه سایبان - مدیرعامل بیمه سرمد گفت: سرمایه‌های انسانی، مادی و معنوی کم‌نظیری در شرکت وجود دارد که باید به بار بنشیند و با کار حرفه‌ای و برنامه‌ریزی دقیق، می‌توانیم موانع ایجاد شده را برداریم و اوج بگیریم.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، اولین جلسه شورای مدیران با حضور مدیرعامل جدید شرکت برگزار شد و رشنوادی در این جلسه در فضایی صمیمی، برنامه‌هایش را برای جبران عقب افتادگی و قرار گرفتن سرمد در میان برترین‌های صنعت بیمه تشریح کرد. 

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: با توجه به اینکه از برنامه‌های سال 1400 عقب هستیم، یقین دارم تیم سرمد می‌تواند با تلاش بیشتر و تکیه بر تخصص خود، کاستی‌ها را جبران کند و اتفاقات پیش رو، عیار سرمد را نشان خواهد داد. موقعیت امروز ما، یک موقعیت مهم و حیاتی است و باید با کار و تلاش، عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم.

رشنوادی با بیان اینکه تمرکز جدی ما بر روی کار حرفه‌ای است و توجهی به حواشی نخواهیم داشت، افزود: تمرکز بر کار، اولویت اول شرکت است و انتظار داریم که همه مدیران و کارشناسان نیز تمرکزشان بر روی کار حرفه‌ای باشد. در کنار این، ما باید تفکر برنامه‌ریزی را جدی دنبال کنیم و برنامه‌محوری را در شرکت بیمه سرمد نهادینه کنیم. اصول برنامه‌ریزی در شرایط بحران به کار می‌آید و می‌تواند به ما در تحول شرکت کمک کند. 

وی در ادامه به یکی از نکات کلیدی در برنامه خود برای سرمد اشاره و اظهار کرد: بنگاه‌داری نوین در صنعت بیمه و به تعبیری بیمه‌داری نوین، یکی از وجوهی است که باید آن را جدی بگیریم و برای آن برنامه داشته باشیم و برای تحولات عظیم دنیای امروز آماده باشیم. باید بیمه‌داری سنتی را کنار بگذاریم و در دنیای هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء به نوعی حرکت کنیم که از دنیا و تحولات آن عقب نمانیم. 

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: شرکت، سرمایه‌های انسانی و مادی و معنوی کم‌نظیری دارد که باید به بار بنشیند. برنامه‌های ما هم برای سه ماهه پایان سال 1400 نشان می‌دهد که می‌توانیم با کار حرفه‌ای و برنامه‌ریزی دقیق، موانع ایجاد شده را برداریم و اوج بگیریم.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود