امروز: یکشنبه، 6 فروردین 1402
07/25 1400

 

گروه سایبان - بیمه تجارت نو به جای روش های تکراری و مرسوم شرکت های بیمه در زمینه پوشش حوادث برای ورزشکاران، یک خودرو به یوسفی پور قهرمان کشتی سنگین وزن فرنگی جهان اهدا کرد، حرکتی که علاوه بر توجه بر مسئولیت اجتماعی و تاثیر مثبت آن بر حقوق صاحبین سهام، دارای ابعاد دیگری نیز هست.
از بیمه تجارت نو خبر می رسد که علی اکبریوسفی پور که با کسب مدال تاریخی طلای جهان در سنگین وزن، برای نخستین بار در تاریخ کشتی فرنگی ایران به مدال طلای رسید، هدیه‌ای از این شرکت دریافت کرده است.
یوسفی با صعود به فینال و  با کسب مدال طلا در میادین بین‌المللی برای ایران افتخار آفرینی کرد و به پاس قدردانی از این مدال‌آور بیمه تجارت نو یک دستگاه پژو پرشيا به این قهرمان اهدا کرد.
مسلما توجه به رویدادهای ورزشی و اجتماعی پیرامونی تاثیر مثبتی را در ترازنامه بنگاه های تجاری دارد اما ورود  به حیطه مسئولیت های اجتماعی در شرایط فعلی تنها توجه به ذی نفعان نزدیک و تاثیر آن بر حقوق صاحبین سهام نیست بلکه زوایای دیگری دارد.
ایجاد تصویرسازی مثبت از یک صنعت رویکرد دیگری است که به نظر می رسد تجارت نو به آن تمرکز کرده است چرا که این بنگاه اقتصادی کوچک پا را از پیشکسوتان و شرکت هایی با سهم بازار بیشتر فراتر نهاده تا تصویری مسئولیت پذیری را برای جامعه ترسیم کرده و انگیزه را در میان جوانان و ورزشکاران ایجاد کند. به عبارت دیگر ایجاد امید و انگیزه برای نسل ارزشمند و تاثیرگذار جامعه که در ارزش آفرینی و ایجاد اعتبار و اطمینان اثر بخش است.
از سوی دیگر بیمه تجارت نو به ذی نفعان خود نشان داد که متمرکز بر وعده های خود و بر تحقق آن ها پایبند است، اصلی که هم بر ارزش برند این شرکت و در نهایت بر دارایی های نامشهود آن شکل عینی می بخشد و هم صاحبین خرد و کلان سهام این شرکت به این یقین خواهند رسید که تجارت نو بر پوشش پیش بینی برآوردهای سالانه با حداقل انحراف معیار حرکت خواهد کرد که این امر بزرگترین دست آورد در مدیریت یک شرکت سهامی محسوب می شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود