امروز: یکشنبه، 6 فروردین 1402
07/17 1400

گروه سایبان- با توجه به اهمیت ارائه خدمات درمانی به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و با بررسی شرایط ارائه شده توسط شرکت های بیمه گر، صندوق اعتباری هنر شرکت بیمه دانا را که دارای سابقه خوبی در صنعت بیمه بوده و حائز شرایط مناسب تری در حوزه درمان برای ارائه خدمات به اعضای صندوق اعتباری هنر می باشد به عنوان شرکت بیمه طرف قرارداد انتخاب نمود.

بیمه دانا با اکثر بیمارستان‌های معتبر، مراکزآزمایشگاهی، پاراکلینکی، تصویربرداری، چشم پزشکی، و... در تمامی استان‌های کشور طرف قرارداد است.

برخورداری از خدمات درمانی- تشخیصی مراکز طرف قرارداد بیمه دانا

بیمه شدگان درمان تکمیلی سال 1401-1400 صندوق اعتباری هنر، می توانند با مراجعه به بیش از 8900 مرکز خدمات دهی (در سراسر کشور) و ارائه کارت ملی از خدمات درمانی ( تا سقف تعهدات بیمه نامه مطابق تعرفه های اعلامی وزارت بهداشت و کسر فرانشیز) برخوردار شوند.

مطابق برنامه ریزی انجام شده، اسامی بیمه شدگان سال 1400-1401 پس از اتمام مهلت ثبت نام، پردازش و تنظیم و طی روزهای آینده پس از ثبت در سیستم بیمه دانا، امکان استفاده از خدمات مراکز درمانی تشخیصی در سراسر کشور فراهم خواهد شد.

برخورداری از خدمات درمانی- تشخیصی مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دانا

تحویل اسناد هزینه ای بیمه شدگانی که به مراکز درمانی- تشخیصی غیر طرف قرارداد بیمه دانا مراجعه می کنند، فقط و فقط از طریق مراجعه به یکی از نزدیکترین شعب بیمه دانا در سراسر کشور امکان پذیر می باشد لذا بارگذاری اسناد در سامانه بیمانو (برای بیمه شدگان بیمه دانا) لازم نمی باشد.

شایان ذکر است با توجه به گستردگی و تعداد هنرمندان ساکن تهران طی هماهنگی های صورت گرفته با شرکت بیمه دانا علاوه بر تمامی شعب فعال در سطح شهر تهران، شعبه ویژه (vip) واقع در خیابان انقلاب اسلامی روبروی خیابان شهید عباس موسوی (فرصت سابق) پلاک ۷۱۲ طبقه دوم در راستای خدمت رسانی به هنرمندان و فرهیختگان عزیز در نظر گرفته شده است.

همچنین بیمه شدگان برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده های درمانی می توانند از طریق پرتال مشتریان بیمه دانا به نشانی totalapp.dana-insurance.ir/portalmoshtarian و با وارد کردن کدملی و رمز عبور (بصورت پیش فرض تاریخ تولد و قابل تغییر می باشد) سوابق ارائه مدارک، واریز خسارت را مشاهده نمایند.

نحوه ارائه اسناد هزینه ای پزشکی بیمه شدگان سال 1400-99 (بیمه سرمد)

آن دسته از بیمه شدگان سال 1400-1399 که تاکنون موفق به ارسال اسناد هزینه نشده اند لازم است قبل از انقضای مهلت ارسال ( حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهرماه)  مطابق روال گذشته، پس از بارگذاری مدارک و اخذ تاییدیه، از طرق ادارات پست اقدام به ارسال مدارک خود نمایند.

برای آگاهی از مراکز ارائه خدمات شرکت بیمه دانا، کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست شعب بیمه دانا کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی پزشکان شاغل در شعب سراسر کشور کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی پزشکان شعبه تخصصی اشخاص و ستاد درمان کلیک کنید.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود