امروز: یکشنبه، 7 خرداد 1402
07/8 1400

 

 گروه سایبان - در حالی که چندی پیش بیمه تجارت نو به عنوان بیمه گر سال جاری صندوق اعتباری هنر معرفی شد اما به دلایلی نامعلوم سایت و کانال تلگرام صندوق امروز بیمه دانا را به عنوان بیمه گر معرفی کرده است. اما در صندوق اعتباری هنر چه خبر است و دلیل این چرخش ناگهانی چیست؟به گزارش رازپول، 31 شهریور ماه سال صندوق اعتباری هنر در کانال تلگرامی خود بیمه گر درمان تکمیلی سال جاری را شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرده بود، اما ظاهرا در پی تغییرات ایجاده شده اخیر در صندوق اعتباری هنر این مجموعه در تصمیمی جدید امروز شرکت بیمه دانا را به عنوان بیمه گر درمان تکمیلی سال جاری در کانال تلگرامی اش معرفی کرده است.

ابراهیم کاردگر، مدیرعامل بیمه دانا در گفت و گو با رازپول در همین زمینه می گوید بیمه دانا با صندوق اعتباری هنر برای بیمه درمان تکمیلی سال جاری وارد قرارداد نشده و نمی شود.

وی با تائید این مطلب که بیمه تجارت نو برنده مناقصه این قرارداد بوده است، در پاسخ به این سوال که به چه دلیل نام بیمه دانا به عنوان بیمه گر جدید در کانال تلگرامی این صندوق درج شده اظهار بی اطلاعی کرد و گفت احتمالا اشتباهی رخ داده است.

 

کاردگر با بیان اینکه بیمه دانا در کشور کار غیرقانونی نمی کند و بنده به عنوان مدیرعامل شرکت اجازه کار غیرقانونی به زیرمجموعه نمی دهم تاکید کرد که بیمه دانا خواسته ی غیر قانونی را انجام نمی دهد، چه این خواسته از طرف صندوق باشد یا هر ارگان و سازمان دیگری. وی اضافه کرد که بیمه دانا پیش از این نیز وارد پرتفوی وزارت نیرو نشد.

کاردگر در پاسخ به این سوال که به عنوان یک بیمه گر معتبر آیا نسبت به استفاده از نام و نشان این شرکت از سوی سازمان های دیگر دقت نظر دارید، بار دیگر تاکید کرد که بیمه دانا با صندوق قراردادی ندارد و بنده اطلاعی ندارم که به چه دلیل صندوق نسبت به اینکه بیمه دانا بیمه گر آنهاست اطلاع رسانی کرده است.

مدیرعامل بیمه دانا گفت که استراتژی بیمه دانا در شرایط فعلی مدیریت پرتفوی درمان است و قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با این راهبرد هم خوانی ندارد.

به گفته وی اگر همکاران بیمه دانا به دنبال این پرتفو بوده اند نیز به ایشان اعلام خواهم کرد که ما به دنبال پرتفوی بیمه درمان نیستیم.

کاردگر با اشاره به اینکه بیمه دانا در حال مراقبت از نسبت خسارت بیمه درمان در پرتفوی خود است تاکید کرد که استراتژی ما کوچک کردن سهم درمان در پرتفو است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود