امروز: جمعه، 14 بهمن 1401
07/7 1400


ادورتوریال - در سبک جدید زندگی، تلفن همراه به ابزاری جدانشدنی برای هر شهروند تبدیل شده است که انواع خطراتی مانند سرقت، شکستگی یا آبزدگی و ... آنرا تهیدید می کند، اما آیا می دانستید که با پرداخت حق بیمه ای ناچیز و بدون مراجعه حضوری و از هر نقطه ای فقط با کمک اینترنت می توانید این دستیار هوشمند خود را بیمه کنید؟


 

شرکت بیمه سامان به تازگی موضوع پوشش ریسک ابزارهای هوشمند زندگی را در دستور کار قرارداده که موبایل یکی از آنهاست.

محمد آقاجانی، مدیر بیمه های مهندسی و خاص بیمه سامان در خصوص خدمت جدید این شرکت بیمه ای با عنوان بیمه تلفن همراه می گوید: عمدتا نفوذ اینترنت سبب شده که با ابزارهای متفاوت خدمات جدیدی را بدون مراجعات حضوری دریافت کرد و تلفن های همراه یکی از این ابزارها ست .

به گفته وی راه حل بیمه سامان برای صیانت و ارائه پوشش های بیمه ای برای تلفن همراه راهکار جدیدی برای زندگی امروزی است، چراکه تلفن های همراه به دستیارانی هوشمند برای کاربران خود تبدیل شده اند.

این در حالی است که تلفن های هوشمند در معرض خطراتی مانند سرقت، شکستگی، آبگرفتگی، آتش سوزی، بلایای طبیعی، آبزدگی و ... قرار دارند و بیمه سامان برای کنترل این ریسک ها پوشش جدید بیمه تجهیزات الکترونیکی از جمله موبایل، تبلت، دوربین و ... را ارائه کرده تا به این نیاز زندگی امروزی نسل جدید پاسخ دهد.

وی با اشاره به اینکه خرید پوشش بیمه ای تلفن های همراه از طریق پلتفرم جدید بیمه سامان  بدون مراجعه حضوری قابلیت عرضه دارد و نیاز به مراجعه به نمایندگی های بیمه سامان نیست، گفت: با گوشی های هوشمند می توان به این سامانه به ادرس

https://www.si24.ir/electronic-equipment-insurance?utm_source=razepool.ir&utm_medium=banner&utm_campaign=eei

مراجعه کرد و با حق بیمه ناچیزی گوشی تلفن همراه را بیمه کرد . در این سامانه سلامت تلفن همراه با کمک سوالاتی مورد بررسی قرار می گیرد و در انتها با پرداخت حق بیمه، بیمه نامه صادر می شود.

او اضافه می کند که در طرح جدید بیمه سامان اگر میانگین ارزش گوشی های تلفن همراه را حدود 10 میلیون تومان در نظر بگیریم خرید پوشش بیمه  در برابر همه این خطرات با 250 هزار تومان امکان پذیر است.

به گفته وی در بخش پرداخت خسارت هم شبکه ای ایجاد شده که خسارت ها در اسرع وقت رسیدگی و پرداخت شود.

وی اضافه می کند که خرید این بیمه نامه به صورت اقساط از طریق مشتریان حقوقی برای کارکنان امکان پذیر است.

آقاجانی می گوید همه افراد با انواع موبایل و سیستم های عامل بدون در نظر گرفتن نو یا دست دوم بودن گوشی می توانند پوشش بیمه ای را برای خود تهیه کنند.

او اضافه می کند که هر گونه مشکل در خرید این بیمه نامه از سوی سیستم پشتیبانی بیمه سامان قابل پیگیری و رفع است.

به گفته این مدیر بیمه سامان صرفا تمرکز بیمه سامان بر روی تلفن های هوشمند نیست و در آینده ای نزدیک سایر تجهیزات الکترونیکی خانگی، پزشکی و ... تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود