امروز: چهارشنبه، 6 مهر 1401
06/20 1400

گروه سایبان - خسارت 23 میلیارد ریالی شرکت سرمایه‌گذاری سیراف انرژی در جلسه‌ای با حضور مهندس مهدوی به حسن ذوالفقاری مدیرعامل این شرکت پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، خسارت باربری وارداتی و آسیب‌دیدگی آجرنسوز در اسکله شهید رجایی، متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری سیراف انرژی در جلسه‌ای با حضور مهدی مهدوی سرپرست و قائم مقام، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های غیرزندگی و حسن پورحسینی مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی، باربری و خاص بیمه سرمد و حسن ذوالفقاری مدیرعامل و لباف مدیر بازرگانی شرکت سرمایه‌گذاری سیراف انرژی پرداخت شد. 

در این جلسه مهندس مهدوی سرپرست و قائم‌مقام مدیرعامل بیمه سرمد، ضمن اعطای چک خسارت 23 میلیارد ریالی به بیمه‌گذار گفت: شرکت صنایع پتروشیمی سیراف یکی از مشتریان قدیمی و باسابقه بیمه سرمد است که در این سال‌ها اعتماد خوبی به بیمه سرمد داشته است و ما هم تلاش کرده‌ایم به اعتماد این مجموعه بزرگ صنعتی و هلدینگ انرژی سپهر پاسخ بدهیم و در ارائه خدمات بیمه‌ای، سریع و به‌موقع عمل کنیم. 

وی افزود: جبران خسارت و پرداخت خسارت‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یکی از وظایف اصلی ما در بیمه سرمد است که همواره به آن متعهد بوده‌ایم.

حسن ذوالفقاری مدیرعامل سیراف انرژی نیز در این جلسه، با تشکر در مهدی مهدوی برای پرداخت خسارت این شرکت گفت: ما در گذشته تجربه خوبی در همکاری با شرکت‌های بیمه نداشتیم و در زمان خسارت این شرکت‌ها، مشکلات زیادی داشتند و حتی برخی از خسارت‌ها پرداخت نشده است. اما بیمه سرمد در این زمینه، عملکرد خوبی داشت و پاسخ خوبی به اعتماد ما داد که جای تشکر دارد.

وی هم‌چنین گفت: شرکت‌های دیگر هلدینگ انرژی سپهر نیز با بیمه سرمد همکاری دارند و عملکرد بیمه سرمد در زمینه پرداخت خسارت، روی اعتماد این شرکت‌ها نیز تاثیر خواهد گذاشت.  

شرکت صنایع پتروشیمی سیراف با محوریت تولید متانول با ظرفیت 1650 هزار تن در سال، در منطقه دَیِر استان بوشهر واقع شده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود