امروز: پنج شنبه، 16 آذر 1402
06/20 1400


گروه سایبان - بیمه ملت توانگرترین شرکت بیمه در سرزمین اصلی، با نسبت توانگری 386درصد (سطح) یک معرفی شد.

رکوردسطح توانگری در سال 1398 با ثبت 279 درصد در اختیار بیمه ملت بود که بنابر اعلام بیمه مرکزی نسبت توانگری مالی بیمه ملت برای سال 1400 معادل 386 درصد (سطح یک) مورد تائید قرار گرفت. به عبارت دیگر این نسبت بالغ بر 98 واحد رشد نسبت به سال 1398 را تجربه کرده است.
این دهمین سال پیاپی است که بیمه ملت سطح یک توانگری مالی را به دست می آورد و برای دومین سال است که این نسبت را ارتقا داده است.
توجه ویژه بیمه ملت به مقوله مدیریت ریسک ، ترکیب مناسب پرتفو و همسویی سیستم های کنترل و برنامه ریزی و اجرای راهبردی یکپارچه و هوشمند در عملیات بیمه گری سبب ارتقا توانگری بیمه ملت شده است این نشان دهنده این است که شرکت با هدفگذاری دقیق و منسجمی در سال های اخیرحرکت کرده است.


از سوي ديگر اعلام توانگری مالی سبب می شود تا تصميم گيري فعالان بازار بيمه شامل بيمه گزاران، سهامداران و سرمايه گذاران، نمايندگان و کارگزاران بيمه و ... در خصوص خريد بيمه نامه، سرمايه گذاري، نظارت و در نهايت انتخاب يک شرکت بيمه با توجه به سيگنالهاي اعلام شده، تسهیل شود و رکورد جدید بیمه ملت در این شاخص مزیت رقابتی پایداری است که سبب ایجاد افزایش تراز عملیاتی و سود آوری و موجبات رضایت سهام داران و همه ذی نفعان را پدید خواهد آورد.

نهاد ناظر به بیمه گزاران توصیه کرده که در انتخاب بیمه گر خود توانگری مالی اعلامی، به عنوان معیاری اساسی توجه داشته باشند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود