امروز: سه شنبه، 5 مهر 1401
03/24 1400

گروه سایبان - اولین جلسه شورای نمایندگان بیمه سرمد در سال 1400 با حضور معاونان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت سال 1400 را «سال حمایت و پشتیبانی از نمایندگان» نامگذاری و چندی پیش برای حمایت از شبکه فروش، سه طرح حمایتی را اجرا کرد.

در همین راستا و برای هماهنگی میان شبکه فروش، صبح امروز جلسه شورای نمایندگان بیمه سرمد با حضور معاونان و مدیران ستادی و اعضای شورای نمایندگان استان‌های سراسر کشور با هدف بررسی وضعیت شبکه فروش برگزار شد.  

در این جلسه، پژمان نریمانی معاون معاون توسعه بازار، امور استان‌ها و شبکه فروش از اعضای شورای نمایندگان خواست تا پیشنهادها، انتقادها و مشکلات خود مطرح کنند تا راهکارهای مناسب برای بهبود امور اتخاذ گردد.

در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهادها و انتقادهای نمایندگان، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های غیر زندگی، محمدرضا مجدرضایی معاون مالی اقتصادی، پژمان نریمانی، معاون توسعه بازار، امور استان‌ها و شبکه فروش، جابر توان مدیرکل برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، مهدی شمسایی مدیر امور استان‌ها و شبکه فروش، مسعود صحرابانی مدیر بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی و محمدحسین مجمع‌الصنایع معاون مدیر استان‌ها و شبکه فروش، به سوالات و انتقادهای اعضای شورای نمایندگان پاسخ دادند و راهکارهای خود را برای بهبود روند کار نمایندگان ارائه کردند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود