امروز: پنج شنبه، 16 آذر 1402
05/12 1400

گروه پرگار- نمایشگاه هنرهای تجسمی رشته نقاشی با عنوان "رنگ تابستان" امروز سه شنبه 12 مرداد ماه توسط احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با حضور میثم مرادی معاونت هنری این اداره با هنربانی (کیوریتوری) بهداد نجفی در نگارخانه رسول مهر گشایش یافت.
 
بهداد نجفی که خود نیز با چهار اثر در این نمایشگاه شرکت کرده است در گفتگو با ایرنا گفت این رویداد هنری چهارمین نمایشگاهی است که وی از ابتدای سال جاری تاکنون برگزار نموده و قصد دارد این مسیر را با برگزاری یک نمایشگاه گروهی با حضور هنرمندان صاحب نام در هر ماه ادامه دهد. وی وجه تسمیه نمایشگاه را همزمانی با فصل رنگارنگ تابستان و اهمیت ویژه عنصر رنگ در هنرهای تجسمی به ویژه نقاشی عنوان نمود. نجفی برپایی و افتتاح هم زمان نمایشگاه رنگ تابستان به صورت حضوری و مجازی را از ویژگی های قابل توجه این رویداد عنوان نمود که در شرایط فعلی موجب تسهیل بازدید هنرمندان و هنردوستان از مجموعه آثار آن می شود. وی افزود پیوستگی در فعالیت های هنری در سطح جامعه و عدم ایجاد وقفه در این گونه حرکت ها هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه ها می باشد.

مریم وحیدنیا مدیر ارتباطات نمایشگاه با قدردانی از فرصت فراهم آمده و حمایت های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان تهران برگزاری این رشته نمایشگاهها را در پیوند هرچه بیشتر هنرمند و هنردوست موثر دانسته و پویایی هرچه بیشتر در جامعه هنرمندان و هنردوستان را از دستاوردهای این گونه نمایشگاهها برشمرد.

در این نمایشگاه آثاری با سبک و تکنیک آزاد از 8 هنرمند که به ترتیب الفبا عبارتند از سعیده آرین، مینا بحرینی، حمید جعفری شکیب، کامبیز حضرت پور، بامداد رضوانیان، ابوالحسن ریاضی، مراد فتاحی، بهداد نجفی اسدالهی، حسن نوروزنیا و بهنام ولدوند به نمایش درآمده است.

نمایشگاه رنگ تابستان در نگارخانه رسول مهر واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از 12 تا 17 مرداد ماه از ساعت 12 الی 18 عصر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پذیرای هنرمندان و عموم هنردوستان گرامی می باشد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود