امروز: دوشنبه، 1 مرداد 1397

جهش ۳۳ درصدی سود هر سهم بیمه ملت در ۳ ماهه اول امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل

گروه سایبان - جهش 33 درصدی سود هر سهم بیمه ملت در 3 ماهه اول امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل در ادامه روند رو به رشد عملکرد بیمه ملت در سال مالی 96، گزارشهای آماری حاکی از رشد 33 درصدی سود هر سهم این شرکت در 3 ماهه اول سال 97 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 31 تیر 1397

معاملات ملک و املاکی رازی

گروه سایبان - بیمه رازی هرچند که در سال گذشته به لحاظ عملیات بیمه ای هرآنچه فروخته است در دفتر مطالبات به ثبت رسانده و طلب های میلیاردی از برخی کارگزاران دارد، به لحاظ عملیات نقل و انتقال ملک و املاک عملیات درخشانی دارد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 31 تیر 1397

سلیمانی رای اعتماد گرفت/ انتظارات از رئیس کل جدید بیمه مرکزی

گروه سایبان - دومینوی تغییرات در صنعت بیمه از بیمه مرکزی کلید خورد و هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه که به ریاست حسن روحانی رییس‌جمهوری برگزار شد، به غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رییس کل بیمه مرکزی رأی اعتماد داد.بر این اساس انتظار می رود تا تغییرات در هیات عامل بیمه مرکزی و ارنج تیم جدید دومینوی تغییرات صنعت بیمه به سایر شرکت ها ادامه پیدا کند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 تیر 1397

جذب نمایندگی فروش بیمه پارسیان در سراسر کشور

گروه سایبان  - شرکت بیمه پارسیان با توجه به ظرفیت جذب نمایندگی فروش بیمه خود در سراسر کشور از افراد واجد شرایط و علاقه مند به دریافت مجوز نمایندگی فروش بیمه دعوت به همکاری می نماید.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1397

معامله درون گروهی و تصمیمات دقیق هیات مدیره بیمه حکمت صبا

گروه سایبان - بیمه حکمت صبا در یک معامله درون گروهی ناکام مانده است، معامله ای که رقم آن حدود نیمی از سرمایه فعلی اش است. برای اتخاذ این تصمیم اثر گذار باید به هیات مدیره 5 نفره این شرکت تبریک گفت.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1397

افزایش قیمت اقلام دارویی و چاره اندیشی کنترل ضریب خسارت درمان در سندیکای بیمه گران

گروه سایبان - با افزایش نرخ ارز و موضوع افزایش قیمت اقلام دارویی سندیکای بیمه موضوع بیمه های درمانی را به شدت پیگیر شده تا جایی که دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از ارائه طرح نظارت مشترک شرکتهای بیمه بر نحوه خدمات رسانی به بیمه شده های بیمه تکمیلی درمان به شورای عمومی سندیکا خبر داد.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1397

دريافت الحاقيه افزایش سرمایه بيمه بدنه اتومبیل

گروه سایبان - با توجه به افزايش ارزش وسایل نقلیه، بیمه گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا براي دريافت الحاقيه افزایش سرمایه بيمه نامه بدنه اتومبیل به واحد صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه کنند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1397