امروز: دوشنبه، 28 اسفند 1396

اطلاعیه بیمه پارسیان در خصوص فعالیت نمایندگان این شرکت با استارت آپ ها

گروه سایبان - باتوجه به خبر منتشر شده در برخی از رسانه ها مبنی بر دستور مدیر عامل بیمه پارسیان جهت توقف فعالیت نمایندگان این شرکت با استارت آپ ها، بدین وسیله به اطلاع می رساند موضوع فروش بیمه نامه توسط نمایندگان بیمه ای از طریق استارت آپ ها هفته گذشته در جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران با حضور رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیئت عامل، مطرح و در دستور کار این شورا برای بررسی همه جانبه قرار گرفته است و هیچ گونه ابلاغیه ای در این زمینه از طرف بیمه پارسیان صادر نگردیده است.گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 اسفند 1396

پروژه احداث مدارس اهدایی بیمه پارسیان به مناطق زلزله زده غرب کشور آغاز شد

گروه سایبان - پس از تعیین محل احداث و انعقاد تفاهم های لازم فیمابین، شرکت و سازمان توسعه و نوسازی مدارس کشور ، پروژه احداث 2 باب مدرسه در 2 روستای زلزله زده استان کرمانشاه رسما آغاز شد. 
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 23 اسفند 1396

واکنش مدیرعامل بیمه ایران به قطع همکاری بیمه ایران با استارت آپ ها

گروه سایبان - مدیرعامل بیمه ایران در واکنش به قطع همکاری با استارت آپ های بیمه ای در پاسخ به خبرنگار ما گفت که این استارت آپ ها فضای فروش بیمه شخص ثالث را دچار ناآرامی و بی نظمی کردند و به همین دلیل مدیر بیمه های اتومبیل دستور قطع همکاری داده است .

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 23 اسفند 1396

با خرید بیمه البرز و تصمیم واگذاری سهام سایر بیمه ها/ وزارت رفاه بازنشستگان را دور زد

گروه سایبان - وزارت رفاه بازنشستگان را دور زد و پس از ترغیب ایشان در خصوص خرید سهام بیمه ملت حالا یک مقام مسئول در زیر مجموعه این وزارت خانه اعلام کرده که از سهام داری سایر مجموعه های بیمه ای خارج می شود و تنها سهام بیمه البرز را به عنوان سهامی سودده نگهداری می کند!
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 20 اسفند 1396

سود 25 درصدی مشارکت در منافع بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری سرمد به حساب بیمه‌گذاران منظور شد

گروه سایبان - سود مشارکت در منافع بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سرمد، 25 درصد برای سال 1395 اعلام و به حساب تمامی بیمه‌گذاران این رشته، منظور شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 20 اسفند 1396

آزادي 340 زنداني باحمايت صندوق تامين خسارتهاي بدني

گروه سایبان - با حضور معاون اجرايي ستاد ديه کشور ، رئيس سازمان زندان هاي استان آذربايجان شرقي ، مديرعامل و مديران ارشد صندوق در تبريز ، جلسه مشترک بررسي پرونده مشمولين حمايت هاي قانوني صندوق تامين خسارتهاي بدني برگزار شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 19 اسفند 1396