امروز: سه شنبه، 5 مهر 1401
03/26 1400

گروه سایر اخبار- حقیقتا بایستی انتخابات ریاست جمهوری را مهمترین و موثرترین راهکار برای انتخاب یک مدیر نمونه ، شجاع ، مدبر متعهد و انقلابی برای مدیریت بهینه کشور قلمداد نمود.
 
به گزارش پیام فوری جعفر هردانی، رئیس ستاد کشوری و مردمی همیاران کار و کرامت درخصوص برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت :مردم‌ سالاری و انتخاب مسئولان کشور به‌دست مردم ، از مهمترین اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون بوده است ، هرچند دشمنان انقلاب به انحای مختلف سعی در تشویش اذهان عمومی و تخریب چهره انقلاب و نامزدهای انتخاباتی داشته اند ، اما واقعیت حکایت از این مسئله مهم دارد که حضور پر شور مردم در انتخابات تأثیر زیادی در قوت و توانایی‌های دولت منتخب دارد و موجب افزایش آبرو ، امنیت و قدرت بازدارندگی کشور می‌شود.
وی در ادامه و در رابطه با تشریح ویژگی های نامزد اصلح ابراز داشت :ملت ایران لایق بهترین و کارآمدترین دولت هاست ، لذا بایستی دولتی تشکیل شود که دارای کفایت ، مدیریت ، شجاعت والا ، ایمان ، لبریز از امید و معتقد به توانمندی‌های داخلی باشد . اینکه بعضاً برخی از مسئولین با نامیدی و یاس ، حل مشکلات را صرفا منوط به کمک و مذاکرات خارجی نمایند نشانه ضعف آنان است و دولت ضعیف نیز یقینا نمی تواند کاری از پیش ببرد. بنابراین ، چنانچه فردی که معتقد است نمی‌توان از لحاظ دفاعی ، سیاسی ، اقتصادی و تولیدی کاری در داخل انجام داد ، لایق حکمرانی بر مردم نیست .
رئیس ستاد کشوری همیاران کار و کرامت در رابطه با مناظرات انتخاباتی برگزار خاطرنشان کرد :مناظرات انتخاباتی یکی از مهمترین فرصت های پیش و روی نامزدهای انتخاباتی در راستای تشریح برنامه ها و اهداف دولت احتمالی آنان است. 

 هردانی در رابطه با کارکردها و ویژگی های اخلاقی و اجرایی آیت الله رئیسی اذعان داشت :آیت الله رئیسی ، حقیقتا از چهره های انقلابی و مبارز و دارای شخصیتی است که در عمل نشان داده در راستای احیای حقوق ملت ، هیچ گونه خط قرمزی را به رسمیت نمی شناسند. ایشان از ابتدای ۲۰ سالگی در سمت های قضائی فعال بوده اند و در خلال سالهای گذشته که از سوی مقام معظم رهبری در مقام ریاست قوه قضاییه فعالیت داشتند ، ده ها و صدها پرونده اختلاس گران و کسانی که حقوق ملت ایران را به نحوی پایمال کرده اند ، را به دقت بررسی و اموال بیت المال را احیا کردند. از طرفیذ، ما شاهد این مسئله بوده ایم که در سفرهای متعدد ایشان به استان های کشور ، ده ها و صدها کارخانه و کارگاه های تولیدی بزرگ و کوچک که بنا به دلایلی تعطیل و صدهاتن از کارگران بیکار شده بودند ، مجددا به روند اشتغال و تولید برگشته اند ، بنابراین به نظر من ، عملکرد آیت الله رئیسی را می توان از دو منظر مبارزه با فساد و احیای حقوق ملت به ویژه محرومین و کارگران مورد بررسی قرار داد که در هر دو مسئله عملکرد ایشان بسیار قابل توجه بوده است. همین عملکرد قابل توجه ایشان به شدت زنگ خطر را برای دشمنان ملت ایران به صدا درآورده است به نحوی که شبکه های رسانه ای حقیقی و مجازی دشمن به شدت به تخریب شخصیتی ایشان اقدام نموده اند . این در حالی است که هزاران هزار نفر از ملت ایران از اقصی نقاط کشور، مستقیم و غیرمستقیم و با ارسال نامه های مکرر حضور ایشان در عرصه انتخابات را قویا خواستار شده اند .


وی در پایان ضمن دعوت هرچه باشکوه تر ملت ایران در راستای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری افزود :حقیقتا بایستی انتخابات ریاست جمهوری را مهمترین و موثرترین راهکار برای انتخاب یک مدیر نمونه ، شجاع ، مدبر متعهد و انقلابی برای مدیریت بهینه کشور قلمداد نمود. بنده واقعا تعجب می کنم از اینکه برخی از مسئولین در رسانه های حقیقی و مجازی ادعا می کنند که رئیس جمهور اختیارات ندارد و تدارکاتچی است و یا ۱۵ درصد اختیارات دارد و از این دسته اظهارات. چنین سخنانی آن هم از سوی مسئولین انقلاب یا از روی بی مسئولیتی و غرض ورزی گفته می شود یا از روی بی اطلاعی. رئیس جمهور از پرمشغله ترین و پرمسئولیت ترین مدیریت های کشور است. همه مراکز مدیریتی کشور تقریبا در اختیار رئیس جمهور است. بنابراین بنده ضمن دعوت همه آحاد ملت قهرمان ایران در مشارکت هرچه قدرتمندتر در انتخابات امیدوارم شاهد انتخاب یک فرد اصلح ، مومن ، انقلابی و دلسوز ملت و جامعه ایران اسلامی باشیم.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود