امروز: جمعه، 4 تیر 1400
07/2 1398

گروه چهارسوق - در حكمي از سوي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، محسن ناقدي برادران به عنوان قائم مقام مديرعامل در بازاريابي،‌ فروش و امور مشتريان ايران خودرو منصوب و معرفي شد.

به گزارش ايكوپرس، در اين حكم بر بهره گيري از توان و شايستگي هاي منابع مديريتي و تخصصي موجود و كارآمد و نيز ظرفيت هاي بالقوه در راستاي تحقق چشم انداز و اهداف استراتژيك گروه كه سبب تحقق برنامه هاي مصوب، حفظ و گسترش سهم بازار و افزايش رضايت مشتريان  شود، تاكيد شده است.

گفتني است،‌ ناقدي برادران از مديران با سابقه صنعت خودرو كشور، داراي مدرك تحصيلي دكتري مديريت كسب و كار و فوق ليسانس مكانيك طراحي كاربردي است. وي از سال 76 به عنوان رئيس كل مهندسي ايران خودرو ديزل وارد مجموعه صنعتي ايران خودرو شده و از سال 92 به عنوان قائم مقام اجرايي مديرعامل گروه ادامه كار داده است.

ناقدي از سال 96 نيز به عنوان مدير پروژه پلتفرم جديد ايران خودرو ادامه فعاليت داده است.

عضو غيرموظف هيات مديره ايران خودرو تبريز و شركت توليد قطعات خاور، مدير كاميون سازي ايران خودرو ديزل، رئيس مهندسي ايران خودرو ديزل بخش ديگري از كارنامه حرفه اي ناقدي است.

پيش از اين مصطفي خان كرمي از بهمن ماه 1393 به عنوان معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو و از اسفند ماه 97 تا كنون  درسمت قائم مقام مديرعامل در بازاريابي، فروش و امور مشتريان مشغول بكار بوده است .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود