امروز: چهارشنبه، 8 بهمن 1399
06/31 1398

گروه چهارسوق - در حكمي از سوي فرشاد مقيمي مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو دكتر عباس حاج فتحعلي‌ها به عنوان قائم مقام مالي و اقتصادي اين گروه صنعتي منصوب شد.

به گزارش رازپول، دراين حكم آمده است به توجه به سوابق و شايستگي هاي ايشان انتظار دارد فعاليت هاي مرتبط با امور مالي و اقتصادي شركت ايران خودرو و تمامي شركت هاي تحت پوشش گروه را به نحوي راهبري و سازماندهي كنيد كه چشم انداز ها و اهداف متعالي گروه طي يك برنامه جامع و كارآمد تحق يابد.

 

گفتني است،‌ عباس حاج فتحعلي‌ها داراي مدرك دكتراي مهندسي صنايع از دانشگاه تربيت مدرس است و در سوابق و تجربيات كاري وي، مدير عاملي بيمه آسيا، مشاور وزير امور اقتصادي و دارايي، معاون بهره برداري و نوسازي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، مدير عامل سازمان بهروري ملي ايران، عضو هيات مديره بيمه البرز و... به چشم مي خورد.

وي داراي تاليفات متعددي از جمله كتب و مقالات علمي در نشريات و همايش هاي تخصصي بوده و در دانشگاه هاي مختلف تدريس داشته است.

حاج فتحعلي‌ها از مديران پاكدستي است كه درشرايط كنوني كشور با استفاده از تمام ظرفيت‌هاي موجود  مي‌تواند مسير ارتقاي سازماني را بهبود بخشد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود